Galeria

Dzień wspólnoty w rejonie wałeckim

14.06.2016

Paschalny dzień wspólnoty rejonu wałeckiego Domowego Kościoła odbył się 12 czerwca 2016 roku w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu. Była to również okazja do podsumowania całego roku pracy formacyjnej i do złożenia Bogu dziękczynienia za ten miniony czas.

»

Rozpoczęcie roku formacyjnego w rejonie wałeckim

09.12.2015

Rozpoczęcie roku formacyjnego Domowego Kościoła w rejonie wałeckim odbyło się 6 września 2015 roku w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu. Spotkanie było również okazją do zainaugurowania posługi nowej pary rejonowej – Katarzyny i Jarosława Robionków oraz moderatora rejonowego – ks. Andrzeja Malczyńskiego.

»

Oaza Rodzin II, Pyzówka

09.12.2015

W dniach od 31 lipca do 16 sierpnia 2015 roku w Pyzówce koło Nowego Targu odbyła się Oaza Nowego Życia II stopnia. Odpowiedzialnymi za jej poprowadzenie byli ks. Andrzej Pawłowski oraz Jolanta i Piotr Sorokowie. Autorami zdjęć są Lidia i Jakub Komersowie.

»

Oaza Rodzin I, Rokitno

02.08.2014

W dniach od 12 do 27 lipca 2014 roku przy sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie 17 małżeństw z Domowego Kościoła przeżywało Oazę Nowego Życia stopnia I. Z naszej diecezji byli to małżonkowie z Kołobrzegu, Koszalina, Szczecinka, Bobolic i Bornego Sulinowa. Rekolekcje prowadzili ks. Andrzej Pawłowski oraz Joanna i Grzegorz Jabłońscy.

»

Zakończenie roku formacyjnego w rejonie słupskim

06.07.2014

Zakończenie roku formacyjnego Domowego Kościoła w rejonie słupskim odbyło się 15 czerwca 2014 roku w Objeździe. Spotkanie było również okazją do podziękowania kończącym swoją posługę: parze rejonowej - Marioli i Krzysztofowi Krawcom oraz moderatorowi rejonowemu - ks. Marcinowi Kościńskiemu.

»

Dzień skupienia DK w Koszalinie

03.02.2012

Dzień skupienia i bal karnawałowy w Koszalinie - CEF, Dzień Babci 2012 r.

»

Oaza ewangelizacyjna DK, Ostrowo koło Karwii

12.07.2011

Rekolekcje ewangelizacyjne Domowego Kościoła w Ostrowie k. Karwii. Prowadzący: ks. Andrzej Pawłowski oraz Agnieszka i Radosław Orłowscy. 

»

Komunikacja małżeńska, Ostrowo

26.06.2011

Rekolekcje o komunikacji małżeńskiej poprowadził o. Piotr Włodyga, benedyktyn oraz Joanna i Grzegorz Jabłońscy. Trwały one cztery dni (23-26.06.2011 r.). Stacjonowaliśmy w domu wypoczynkowo-rekolekcyjnym w Ostrowie k. Karwii. 

»

I Marsz dla życia i rodziny

05.06.2011

Z inicjatywy Wydziału Duszpasterskiego Kurii Biskupiej i środowiska Wydziału Teologicznego w Koszalinie oraz Domowego Kościoła, 5 czerwca 2011 r. doszedł do skutku pierwszy w diecezji Marsz dla życia i rodziny.

»

Spotkanie Kręgu Diecezjalnego, Koszalin

09.01.2010

Spotkanie Kręgu Diecezjalnego i odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie z ks. Jackiem Hermą i ks. bpm Edwardem Dajczakiem. Koszalin - CEF. 

»
12
Strona 1 z 2, wyświetlono pozycje od 1 do 10, łącznie pozycji: 11.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x