Świadectwa

Jola i Piotr

02.07.2011

Uważamy że Sesja o pilotowaniu kręgów w której uczestniczyliśmy, otworzyła nam oczy na wiele spraw, problemów dotyczących kręgów które powstają i nie tylko. Dała nam także odpowiedź na wiele pytań które nas nurtowały a pewne rzeczy zostały nazwane po imieniu.

»

Katarzyna i Paweł

26.06.2011

Oczekiwanie. Po procesji jemy szybki obiad i ładujemy się do auta, aby wyruszyć do Ostrowa. To mała wioska pod Karwią nad morzem. Mamy zamiar spędzić tu trzy dni i trzy noce na rekolekcjach o komunikacji. Jestem podekscytowana, bo nigdy wcześniej nie byliśmy na tego typu spotkaniu. Mam nadzieję, że będzie ciekawie.

»

Od Tereski i Andrzeja

29.09.2010

Czas rekolekcji dla naszego małżeństwa, to czas głębokiego oddechu Pana Boga, czas spojrzenia na samych siebie, co popsuliśmy i gdzie jest coś do naprawienia, okazuje się że i tym razem otworzyły nam się oczy.

»

List Ani

16.11.2009

Od lipcowych rekolekcji w Koszalinie w naszym małżeństwie, w domu i w otoczeniu całkowita rewolucja. Zaczęliśmy od remontu naszej sypialni, zrobiliśmy ołtarzyk z obrazem „JEZU, UFAM TOBIE”, bo od tego się wszystko zaczęło . Zmieniliśmy okna i jeszcze zrobiliśmy remont pokoju naszych córek, nie wiedzieliśmy skąd brały się na to pieniądze.

»

Joanna i Andrzej

29.12.2008

Po dwóch latach od ślubu zaczęliśmy być lekko zaniepokojeni tym stanem rzeczy i zaczęliśmy na własną rękę szukać rozwiązania naszej niepłodności. Przewinęliśmy się przez kilku ginekologów z polecenia, którzy bezskutecznie stosując różne im znane środki.

»
12
Strona 2 z 2, wyświetlono pozycje od 11 do 15, łącznie pozycji: 15.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x