Świadectwa

Katarzyna i Waldemar

05.10.2015

Jadąc na rekolekcje, nie oczekiwaliśmy wiele, więc obfitość łask, jakie otrzymaliśmy od Pana Boga, dosłownie powaliła nas na kolana! Odczuliśmy dotyk i błogosławieństwo Jezusa, zrozumieliśmy wartość jedności małżeńskiej. Doświadczyliśmy żywej, radosnej, przepełnionej Duchem Świętej wspólnoty, ale przede wszystkim odkryliśmy SENS przynależności do Domowego Kościoła!

»

Violetta i Mirosław

09.01.2015

Dziękuję Bogu za łaskę odkrycia na nowo Ruchu Światło-Życie podczas Oazy Rekolekcyjnej Diakonii, która odbyła się w Koszalinie od 27 do 31 grudnia 2014 roku w Koszalinie. Po latach formacji stanąłem u progu wyboru: a może inna forma wzmacniania mojej wiary, inne miejsce, w którym mógłbym wzmacniać siły i służyć innym?

»

Lidia i Jakub

30.08.2014

Pojechałam na rekolekcje „pusta”, bez oczekiwań, a wróciłam przepełniona Duchem Świętym, miłością, radością. Każdy dzień mojego życia jest już inny, bo ja jestem inna. I ogromny smutek napełnia moje serce, gdy myślę, że mogłabym tego nie zaznać, nie poznać Jezusa, nie zaprosić do mojego serca. Gdyby mnie tam nie było...

»

Anna i Andrzej

30.08.2014

Z dnia na dzień rosło w nas przekonanie, ze każdy znalazł się w tym miejscu i czasie dla konkretnej osoby. To były rekolekcje świadectw i znaków. Niezwykle wspólnototwórcze warunki domu w Wisełce sprawiły, że byliśmy jak pierwsi chrześcijanie – wszystko mieliśmy wspólne i wspólnie się o wszystko troszczyliśmy.

»

Małgorzata

11.10.2013

Na rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw pojechałam z pewną niechęcią i tak naprawdę sama nie wiem dlaczego. Być może dlatego, że nie wierzyłam, że w czymś mi one pomogą, a zwłaszcza, że poprawią relacje między mną a małżonkiem. Pojechałam tam tylko dla naszej 6-letniej córeczki, która bardzo przeżyła kryzys w naszym małżeństwie.

»

Joanna i Andrzej

19.08.2013

Niesamowitym wydarzeniem było dla nas odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Doświadczyliśmy wtedy działania żywego Chrystusa, Przyjaciela w naszym byciu razem. Dziś wiemy, że w naszym życiu nie chcemy stracić Go z oczu. On jest naszym jedynym drogowskazem. Jesteśmy też wdzięczni wspólnocie Domowego Kościoła ze Szczecinka, która wytrwale prosiła Boga o nasze uczestnictwo w rekolekcjach.

»

Anna i Jacek

19.08.2013

Wiedziałem, że nasze życie nie będzie już takie samo po powrocie do domu. Codziennie z Anią czytamy i rozważamy teksty z Pisma Świętego na dany dzień. To dzięki tym rekolekcjom odkryłem, jak bardzo ważne jest czytanie Pisma Świętego i rozważanie jego treści. Dotarło do mnie, że są to słowa pochodzące od Boga, skierowane do każdego człowieka po to, aby oświetlać drogę do Niego

»

Marzena i Jacek

19.08.2013

Dopiero rekolekcje pokazują całe bogactwo Domowego Kościoła. Chociaż jesteśmy już dziewięć lat w tej wspólnocie, to dopiero teraz rozumiemy jakim jest ona dobrem dla małżeństw. Małżonkowie, nie bójcie się jechać na takie długie rekolekcje. Na nich na pewno zacieśnicie swoja więź małżeńską i oczywiście zbliżycie się do Pana Boga

»

Agnieszka i Andrzej

19.08.2013

Piętnaście dni – każdy bogaty w niezwykłe treści i wydarzenia: Eucharystia, szkoła modlitwy, szkoła życia, praca ze słowem Bożym w kręgach, namiot spotkania przed Najświętszym Sakramentem. Gdyby tak podsumować wszystko, to nasuwa się wniosek, że Pan Bóg naprawdę bardzo nas kocha i musi Mu na nas, a w tym wypadku na małżeństwach i rodzinach, bardzo zależeć.

»

Seans we dwoje

03.12.2011

Widząc zagrożenia i trudności jakie przeżywają dziś małżeństwa i rodziny, kręgi Domowego Kościoła podjęły w skali całego kraju akcję, której celem było zachęcenie małżonków do dialogu. Tą zachętą miał być powrót do źródeł wzajemnej fascynacji, która towarzyszyła pierwszym spotkaniom – stąd pomysł na randkę.

»
12
Strona 1 z 2, wyświetlono pozycje od 1 do 10, łącznie pozycji: 15.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x