Darowizny

 
Pobierz stronę w formacie PDF

W przypadku darowizny ogólnej (bez określenia celu), na przekazie - w tytule wpłaty - wpisujemy: darowizna na cele statutowe. Kiedy jednak przeznaczamy darowiznę na konkretny projekt, oficjalnie realizowany i nazwany przez samą Fundację, to w tytule wpłaty wpisujemy jego konkretną nazwę. Ważne, by nie opisywać przekazów i przelewów "po swojemu". Rodzi to komplikacje formalne i księgowe. Przy niepewności lepiej skonsultować się z Ośrodkiem Fundacji. Formularz kontaktowy poniżej.

Wpłacając na nasze konto bankowe darowiznę można skorzystać z ulgi podatkowej. Od podstawy opodatkowania można odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu (art. 26 ust. 1 pkt 9 Ust. o podatku od osób fizycznych). Należy pamiętać, iż w przypadku gdy przedmiotem darowizny są pieniądze, to powinna ona być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy. Zaś w przypadku darowania rzeczy lub usług - dokumentem potwierdzającym przekazanie tej darowizny oraz dokumentami potwierdzającymi faktyczne wydatki związane z tą darowizną.

 • NIP 634-10-46-851
 • REGON 001376517
 • KRS 0000071891
   
 • Konto: Ośrodek Fundacji "Światło-Życie" w Koszalinie, ul. Seminaryjna 2A, 75-817 Koszalin
 • Nr rachunku: 07 1240 1428 1111 0010 3255 6835
 • Bank: PEKAO SA I O. w Koszalinie, ul. Jana z Kolna 11, 75-204 Koszalin

 


Wyświetleń: 3063
 
 
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

 • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
 • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
 • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x