Aktualności

Krąg diecezjalny w Białogardzie

25.09.2011

W sobotę 24 września 2011 r., swoje pierwsze spotkanie w nowym roku formacyjnym odbył krąg diecezjalny. Ewa i Zbyszek Lange, nowa para diecezjalna, zaprosili do swojej rodzimej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Białogardzie. 

»

Nowy numer Listu

18.09.2011

Mija rok od podjęcia posługi pary krajowej przez Beatę i Tomasza Strużanowskich. Zainspirowani wieloma rozmowami, spotkaniami, obserwacjami oraz listami i opiniami członków wspólnoty, stawiają oni diagnozę, która jest zarazem programem formacji, zadaniem na najbliższy czas. 

»

Rajskie klimaty

15.09.2011

W dniach 10-11 września w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbyło się podsumowanie pracy rocznej Domowego Kościoła. Była tam i nasza delegacja w składzie: Agnieszka i Radosław Orłowscy, Ewa i Zbigniew Lange oraz ks. Zbigniew Woźniak. 

»

„Słuchać Pana w Kościele ”

09.09.2011

Pod takim hasłem, a zarazem tematem roku, rodziny z Domowego Kościoła w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej spotkały się na rozpoczęciu nowego roku pracy 2011/12. Spotkanie zorganizowane zostało przez członków wspólnoty z rejonu Wałcz.

»

Nowa Para Diecezjalna

08.09.2011

W głosowaniu, które miało miejsce już kilka miesięcy temu, nową parą diecezjalną Domowego Kościoła wybrano Ewę i Zbigniewa Lange. Ten ostatni czas wprowadzani byli oni w swoje obowiązki w naszej diecezji. Od września podejmują już je w pełni.

»

Po rekolekcjach w Koniakowie

01.09.2011

Po tegorocznych rekolekcjach rodzin, zorganizowanych przez Domowy Kościół, z pomocą dwóch naszych par animatorskich, napłynęło wiele podziękowań. Chcemy się nimi z Wami podzielić, ciesząc się raz jeszcze łaską tego czasu.

»

Rozpoczęcie roku formacyjnego DK w diecezji

01.09.2011

W najbliższą sobotę (3.09.2011 r.) przeżywać będziemy diecezjalne rozpoczęcie roku pracy w kręgach rodzin pod hasłem: "Słuchać Pana w Kościele". Spotkamy się w parafii pw. Trójcy Świętej w Róży Wielkiej k. Wałcza.

»

Sesja o pilotowaniu kręgów DK - świadectwa

18.08.2011

Ks. Andrzej Wachowicz oraz Maria i Ryszard Karolewscy prowadzili w te wakacje sesję o pilotowaniu kręgów DK. Sesja odbyła się w Ostrowie k. Karwii, w budowanym domu parafialnym, który stał się na ten czas ośrodkiem rekolekcyjnym. 

»

Utraceni, czy wniebowzięci?

16.08.2011

Zakończyła się druga kwesta na rzecz budowy Pomnika Dzieci Utraconych w Koszalinie. Podczas tej zbiórki udało się zebrać ponad 4 tysiące złotych. Zapraszamy do odwiedzania profilu kampanii „Nasze na zawsze” na Facebooku. Inicjatywa ma już sporo przyjaciół.

»

Biskup zaprasza rodziny

02.08.2011

Tradycją naszej diecezji jest Pielgrzymka Rodzin na Górę Chełmską, organizowana co roku w Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W związku z tym wydarzeniem, biskup diecezjalny przesyła wszystkim rodzinom swoje zaproszenie. Jego treść zamieszczamy poniżej.

»
1234567
Strona 6 z 7, wyświetlono pozycje od 51 do 60, łącznie pozycji: 61.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x