Aktualności

NIE konkubinatom

16.12.2011

W ostatnich dniach m.in. Pani Agnieszka Kozłowska-Rajewicz pełnomocnik  rządu ds. równego traktowania zapowiedziała zrównanie w prawach z małżeństwami osób pozostających w związkach partnerskich. Jest to zapowiedź administracyjnego wymuszania nieakceptowanych i szkodliwych społecznie zmian obyczajowych.

»

Figura w katedrze

14.12.2011

Figura Maryi Matki Życia autorstwa Krystyny Fałdygi-Solskiej od dziś prezentowana jest w koszalińskiej katedrze. Rzeźba ta zostanie uroczyście odsłonięta jako Pomnik Dzieci Utraconych 24 marca 2012 r. na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie.

»

Więcej świadomości

07.12.2011

"Rozwód rodziców jest szczególnym dramatem dla dziecka. Rozdarcie między rodzicami, odczucie bycia narzędziem walki i przedmiotem targów, rozbicie między dwa miejsca, poczucie braku obecności obojga rodziców powodują ogromny kryzys w życiu dziecka".

 

»

Rekolekcje Domowego Kościoła 2012

29.11.2011

W Kalendarium znajdują się już niektóre terminy rekolekcji na rok 2012. Powoli kształtują się diakonie rekolekcyjne. Zachęcamy do posługi oraz do udziału. Informacje sukcesywnie będą uzupełniane. Dynamika kręgów zależy w bardzo dużym stopniu od udziału w rekolekcjach.

»

Domowy Kościół na Pielgrzymce

20.11.2011

Dzisiejszy odcinek "Barki" po części poświęcony jest ostatniej Diecezjalnej Pielgrzymce Ruchu. Kilka wywiadów udzieliły programowi małżeństwa z Domowego Kościoła. Małżonkowie mówią o samym Ruchu, jak i o przeżywania więzi małżeńskiej na drodze Domowego Kościoła.

»

Samochodowa Randka Małżeńska

24.10.2011

Potem kino kawiarnia i spacer w księżycową letnią noc... śpiewał amant przedwojenego kina Eugeniusz Bodo. Parafrazując słowa tej piosenki można by zaśpiewać iż: "Umówiłem się z nią na 5-tą", a potem zabiorę ją na przejażdżkę samochodem po okolicy. 

»

Dalej, wyżej, głębiej

30.09.2011

Kiedy kilka lat temu poznaliśmy Celinkę i Edwarda, z ludzkiego punktu widzenia dzieliło nas chyba wszystko: pokolenia, doświadczenie Ruchu, wreszcie doświadczenie wiary. Przez lata nie wiedziałam, że Edward jest profesorem na Politechnice, widziałam za to, że zazwyczaj pierwszy chwytał miotłę. 

»

Rozwód? Przemyśl to!

29.09.2011

Od 21 września spot "Bajka" emitowany jest kilka razy dziennie w TVP1, TVP2 i TVP INFO! Wszystkim, którzy włączyli się w akcję wysyłania protestów przeciwko wstrzymaniu tego spotu w telewizji jeszcze raz serdecznie dziękujemy. 

»

Krąg diecezjalny w Białogardzie

25.09.2011

W sobotę 24 września 2011 r., swoje pierwsze spotkanie w nowym roku formacyjnym odbył krąg diecezjalny. Ewa i Zbyszek Lange, nowa para diecezjalna, zaprosili do swojej rodzimej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Białogardzie. 

»

Nowy numer Listu

18.09.2011

Mija rok od podjęcia posługi pary krajowej przez Beatę i Tomasza Strużanowskich. Zainspirowani wieloma rozmowami, spotkaniami, obserwacjami oraz listami i opiniami członków wspólnoty, stawiają oni diagnozę, która jest zarazem programem formacji, zadaniem na najbliższy czas. 

»
123456
Strona 5 z 6, wyświetlono pozycje od 41 do 50, łącznie pozycji: 59.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x