Aktualności

Krok w stronę Boga

10.02.2014

W oazie ewangelizacyjnej, która odbyła się w dniach od 7 do 9 lutego 2014 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie, udział wzięło 12 małżeństw i 9 ich dzieci. Za prowadzenie tej oazy byli odpowiedzialni ks. Andrzej Wachowicz oraz Anna i Jacek Todysowie.

»

Oaza ewangelizacyjna dla małżeństw

06.01.2014

W dniach od 7 do 9 lutego 2014 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbędzie się oaza ewangelizacyjna dla małżeństw. Jej głównym celem jest oświadczenie miłości Bożej oraz ożywienie wiary i modlitwy dzięki doświadczeniu słowa Bożego i wspólnoty. 

»

Narodzeni na nowo

11.10.2013

Rekolekcje ewangelizacyjne Domowego Kościoła, które odbyły się od 4 do 6 października 2013 roku w malowniczo położonym ośrodku Caritas w Ostrowcu, przeżywało 20 małżeństw - uczestników, 4 małżeństwa animatorskie i czworo opiekunów dla 17 dzieci. Wszyscy pod czujnym okiem moderatora - ks. Tomasza Tomaszewskiego.

»

Oaza Rodzin u Matki Cierpliwie Słuchającej

19.08.2013

Od 17 lipca do 2 sierpnia 2013 roku w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie (diecezja zielonogórsko-gorzowska) odbyła się Oaza Rodzin stopnia I, którą poprowadzili ks. Andrzej Pawłowski oraz Joanna i Grzegorz Jabłońscy. 

»

Nadbałtycka sesja o pilotowaniu

19.06.2013

W dniach od 29 maja do 2 czerwca 2013 roku w nadmorskiej Pleśnej odbyła się sesja o pilotowaniu kręgów Domowego Kościoła, którą  poprowadzili ks. Andrzej Wachowicz oraz Jolanta i Mirosław Słobodowie. Na taką formę rekolekcji przyjechało 12 małżeństw z różnych miejsc Polski, w tym cztery z naszej diecezji.

»

Fundacja Po Piąte liderem

22.04.2013

Podczas Kongresu Polskiej Rodziny, który odbył się 20 kwietnia 2013 roku w Warszawie, przyznano tytuł „Lidera Inicjatyw dla Życia i Rodziny”. Uhonorowano nim osoby, które działają na rzecz obrony życia oraz wspierają rodziny. W gronie wyróżnionych znalazł się Grzegorz Jabłoński, prezes Fundacji Po Piąte.

»

Rodzinnie z cierpiącym Jezusem

26.03.2013

Rodziny z rejonu koszalińskiego Domowego Kościoła przyjechały na swój wielkopostny dzień skupienia (23-24 marca 2013 roku) do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Koszalinie, aby spotkać się z Człowiekiem z całunu turyńskiego. 

»

Zatrzymaj się i żyj!

02.01.2013

Brak zatrzymania jest często powodem kolizji kolejowo-drogowych. Dzisiaj życie pędzi szybciej niż pociąg. Jeżeli nie chcemy doprowadzić do kolizji w naszych rodzinach, to powinniśmy posiąść umiejętność zatrzymywania się.

»

Ruch na Roli

22.09.2012

W drugi weekend września rozpoczęliśmy kolejny rok pracy Domowego Kościoła w naszej diecezji. Był to jednocześnie dzień skupienia dla wszystkich odpowiedzialnych. Dla nas, piszących te słowa, był to czas łaski. Oboje cieszyliśmy się z miejsca i z ludzi, którzy zapragnęli do tego miejsca przybyć.

»

Audiobooki dla taty

04.08.2012

Pomysłem na miłe zaskoczenie każdego Taty mogą być książki i audiobooki przygotowane specjalnie z myślą o ojcach. Seria PRZYGODA BYCIA OJCEM składa się z trzech części skierowanych do ojców przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym i nastolatków.

»
1234567
Strona 3 z 7, wyświetlono pozycje od 21 do 30, łącznie pozycji: 61.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x