Franciszek

Katechezy papieża Franciszka wygłoszone podczas środowych audiencji generalnych.


Katechezy o wierze

Podczas środowych audiencji generalnych papież Franciszek postanowił kontynuować cykl katechez na temat wiary, który, w związku z Rokiem Wiary, rozpoczął jego poprzednik, Benedykt XVI. Pierwszą katechezę z tego cyklu nowy Ojciec Święty wygłosił 3 kwietnia, a ostatnią  - 11 grudnia 2013 roku.

Katechezy o sakramentach

Podczas środowych audiencji generalnych od 8 stycznia do 2 kwietnia 2014 roku papież Franciszek wygłosił cykl katechez, który poświęcił sakramentom świętym.

Katechezy o darach Ducha Świętego

Podczas wybranych środowych audiencji generalnych w okresie od 9 kwietnia do 11 czerwca 2014 roku papież Franciszek wygłosił cykl katechez, który poświęcił darom Ducha Świętego.

Katechezy o Kościele

Podczas środowych audiencji generalnych od 18 czerwca do 26 listopada 2014 roku papież Franciszek wygłosił cykl katechez na temat Kościoła.

Katechezy o rodzinie

Podczas środowych audiencji generalnych od 10 grudnia 2014 roku do 16 września 2015 roku papież Franciszek wygłosił cykl katechez na temat małżeństwa i rodziny.

 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x