Czytelnia

Adwent

Adwent, który rozpoczyna rok liturgiczny, bogaty jest w zwyczaje ludowe i liturgiczne, pobudzające do podjęcia postawy czuwania i oczekiwania na Mesjasza. Zapraszamy do czytelni i zapoznania się z niektórymi z nich. Warto również pomyśleć o ich wprowadzeniu w parafiach - oczywiście po dobrej katechezie mistagogicznej.

Liturgia godzin

Teksty liturgii godzin na każdy dzień znajdują się w specjalnym serwisie www.brewiarz.pl. W naszej witrynie natomiast, zamieszczamy cykl artykułów popularyzujących tę modlitwę Kościoła. Chcemy przybliżyć liturgię godzin oraz namówić do celebrowania jej indywidualnie i wspólnotowo,  Artykuły opublikowane były pierwotnie w dwumiesięczniku "Głos Karmelu" w latach 2011-2012, w dziale "Życie liturgiczne Kościoła".

 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x