Oazy ewangelizacyjne

OE, turnus 2, Ostrowiec

26.10.2014

Oaza Ewangelizacyjna stopnia I odbyła się w dniach 17-19 października 2014 roku w Ostrowcu. Poprowadzili ją: ks. Dawid Hamrol, ks. Dawid Andryszczak i s. Grażyna Łazor WDŁB oraz animatorzy: Katarzyna Hilbrecht, Wiktoria Kusiak, Jakub Felczyński, kl. Przemysław Głowacki, Kacper Izdebski, Miłosz Korall i Dagmara Pawlik, która jest autorką zdjęć. W oazie wzięło udział 41 osób.

»

OE, turnus 1, Podczele

26.10.2014

Oaza Ewangelizacyjna stopnia I odbyła się w dniach 10-12 października 2014 roku w Podczelu. Poprowadzili ją: ks. Sebastian Przybyła oraz animatorzy: Kinga Dubrawska, Adrianna Janusz, Kinga Suchanowska, Artur Maj i Katarzyna Biernat, która jest autorką zdjęć. W oazie wzięły udział 22 osoby.

»

OE, turnus 1, Podczele

23.10.2013

Oaza Ewangelizacyjna I stopnia odbyła się w dniach 4-6 października 2013 roku w Podczelu. Poprowadzili ją: ks. Robert Stwora i s. Natalia Frączek oraz animatorzy: Joanna Kwiatkowska, Dominika Miksza, Urszula Szablewska i Mateusz Metkowski, który jest autorem zdjęć.

»

OE, turnus 1, Ostrowiec

14.11.2012

Oaza Ewangelizacyjna w Ostrowcu (Ośrodek Caritas) w dniach 19-21 października 2012 r. Prowadzący: ks. Tomasz Tomaszewski i s. Natalia Frączek oraz animatorzy: Emilia Fabisiak, Kacper Izdebski, Karolina Korall, Miłosz Korall, Kinga Presler i Katarzyna Sadowska.

»

OE, turnus 3, Ostrowiec

30.10.2011

Oaza Ewangelizacyjna w Ostrowcu (Ośrodek Caritas) w dniach 28-30 października 2011 r. Prowadzący: ks. Zbigniew Woźniak, s. Elżbieta Paruch i animatorzy: Anna i Mateusz Orłowscy, Marcin Ulmanek, Ilona Czeszejko i inni.

»

OE, turnus 2, Ostrowiec

23.10.2011

Oaza Ewangelizacyjna w Ostrowcu (Ośrodek Caritas) w dniach 21-23 października 2011 r. Prowadzący: ks. Jarosław Kodzia, ks. Zbigniew Woźniak, s. Grażyna Łazor, Magdalena Nowak, Barbara Jadczak, Karolina Korall, Łukasz Śmigiel, Natalia Kawalec, Dagmara Mucha. 

»

OE, turnus 1, Koszalin

16.10.2011

Oaza Ewangelizacyjna w Koszalinie (CEF) w dniach 14-16 października 2011 r. Prowadzący: ks. Wojciech Parfianowicz, ks. Zbigniew Woźniak, s. Monika Knysz, Magdalena Grajewska, Marta Haczykowska, Klaudia Rosińska, kl. Daniel Podpłoński, kl. Piotr Łowicki.

»

Strona 1 z 1, wyświetlono pozycje od 1 do 7, łącznie pozycji: 7.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x