Dni wspólnoty

DWDD, Koszalin

09.12.2015

Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych filii poznańskiej Ruchu Światło-Życie odbył się w dniach 23-24 października 2015 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie. Wśród jego uczestników był również ks. Marek Sędek – moderator generalny Ruchu Światło-Życie. Autorem zdjęć jest Jerzy Wolski.

»

Wakacyjny dzień wspólnoty, turnus 2, Lipie

09.12.2015

Dzień wspólnoty podczas drugiego turnusu oaz wakacyjnych odbył się w Lipiu w poniedziałek, 27 lipca 2015 roku. Wzięły w nim udział cztery oazy: OND Iº i ONŻ Iº z Bornego Sulinowa, ONŻ 0º z Lekowa i ONŻ IIº z Lipia. Eucharystii przewodniczył ks. Tomasz Tomaszewski – moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie. Autorką zdjęć jest Dagmara Pawlik.

»

Wakacyjny dzień wspólnoty, turnus 2, Lipie

06.09.2014

Dzień wspólnoty podczas drugiego turnusu oaz wakacyjnych odbył się w Lipiu w poniedziałek, 28 lipca 2014 roku. Wzięło w nim udział pięć oaz: OND IIº z Bornego Sulinowa, ONŻ 0º z Lekowa, ONŻ Iº z Lipia, ONŻ IIº z Roli i Oaza Rodzin IIº z Koszalina. Eucharystii przewodniczył biskup Krzysztof Zadarko. Autorką zdjęć jest Arleta Iwancio.

»

Wakacyjny dzień wspólnoty, turnus 2, Lipie

01.09.2013

Dzień wspólnoty podczas drugiego turnusu oaz wakacyjnych odbył się w Lipiu w niedzielę, 28 lipca 2013 roku. Wzięło w nim udział pięć oaz: ODB IIo i OND IIo z Ostrowca, ONŻ 0o z Lekowa, ONŻ Io z Lipia i ONŻ IIo z Roli. Szczególnym gościem był biskup Edward Dajczak.

»

DWDD jesienne, Poznań

05.11.2011

Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych filii poznańskiej, który odbył się 5 listopada 2011 r. Nasza delegacja liczyła 11 osób. Zdjęcia Rafał Grochowski (DKS w archidiec. szczecińsko-kamieńskiej) i ks. Zbigniew Woźniak.

 

»

Spotkanie Młodych w Skrzatuszu

17.09.2011

Doroczne Spotkanie Młodych w Skrzatuszu (a zarazem powakacyjny dzień wspólnoty młodych oazowiczów) odbyło się tym razem pod hasłem "Człowiek Jezusa". Zgromadziło ono rekordową liczbę osób - ponad 3000. Autorem zdjęć jest s. Grażyna Łazor. 

»

DWDD wiosenne, Poznań

19.03.2011

Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych, to spotkanie w ramach filii Ruchu Światło-Życie, gromadzące odpowiedzialnych za diakonie na poziomie diecezji. Jest to okazja do wspólnej modlitwy, poznania się i wymiany doświadczeń. Nasza diecezja należy do filii poznańskiej. 

»

Strona 1 z 1, wyświetlono pozycje od 1 do 7, łącznie pozycji: 7.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x