Pielgrzymki

XXII Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie

10.12.2015

Zdjęcia z XXII Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie do Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, która odbyła się 11 listopada 2015 roku. Wzięło w niej udział około 600 osób. Autorami zdjęć są s. Grażyna Łazor WDŁB i kl. Juliusz Kisiel.

»

XXI Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie

11.11.2014

Zdjęcia z XXI Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie do Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, która odbyła się 11 listopada 2014 roku. Wzięło w niej udział około 600 osób. Autorem zdjęć jest kleryk Jacek Herman.

»

XX Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie (2)

07.12.2013

Zdjęcia z XX Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie do Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, która odbyła się 11 listopada 2013 roku. Ich autorem jest kleryk Krzysztof Szumilas.

»

XX Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie (1)

13.11.2013

Zdjęcia z XX Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie do Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, która odbyła się 11 listopada 2013 roku. Ich autorem jest Justyna Steranka - "Gość Niedzielny".

»

XIX Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie

10.11.2012

Zdjęcia z XIX Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie do Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, która odbyła się 10 listopada 2012 roku. Ich autorem jest kleryk Kamil Smoczyk.

»

XVIII Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie

11.11.2011

Zdjęcia z XVIII Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie. WSD Koszalin 11 listopada 2011 r. Fotografie autorstwa Grzegorza Hübnera.

 

»

Pielgrzymka do Krakowa i Krościenka

22.05.2011

Po drodze zajechaliśmy również do Wadowic. Pielgrzymowaliśmy, by modlić się i posługiwać na Mszy transmitowanej w TVP z Kaplicy Miłosierdzia w Łagiewnikach. 

»

XVII Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie

11.11.2010

Zdjęcia z XVII Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie. WSD Koszalin 11 listopada 2010 r. Fotografie autorstwa Przemysława Dawida.

»

Strona 1 z 1, wyświetlono pozycje od 1 do 8, łącznie pozycji: 8.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x