Oazy wakacyjne

ODB II, turnus 1, Ostrowiec

11.07.2011

Oaza Dzieci Bożych II stopnia w Ostrowcu k. Wałcza. Turnus pierwszy, 25.06-11.07.2011 r. Stacjonowaliśmy w Ośrodku Caritas St. Liborius. Oazę prowadził ks. Konrad Gruda, ks. Zbigniew Woźniak, Kazimiera Skibińska OV i dziesięcioro animatorów.

»

OND I, turnus 2, Złocieniec

30.07.2010

Po raz pierwszy oaza odbyła się w Złocieńcu w Internacie Zespołu Szkół. To było 14-30 lipca 2010 r. Prowadził ją ks. Sebastian Kowal (także po raz pierwszy) i s. Grażyna Łazor. Animatorzy: Marta Haczykowska, Anna Orłowska i Tomasz Nowak. 

»

ODB I, chłopcy, Połczyn Zdrój

09.07.2010

Wakacyjna oaza dla chłopców (ODB I) w Połczynie zdroju. Pierwsze doświadczenie w nowym miejscu dla Ruchu - w Domu Wczasów Dziecięcych. Oazę prowadził ks. Zbigniew Woźniak i s. Grażyna Łazor oraz klerycy i animatorzy.

»

ODB I, turnus 3, Lipie

17.08.2005

Oaza Dzieci Bożych I stopnia dla dziewcząt i chłopców, która odbyła się w domu Wspólnoty w Lipiu - w trzecim turnusie. Rekolekcje prowadził ks. Zbigniew Woźniak i s. Monika Knysz (zarazem autorzy zdjęć).

»

Pierwsza oaza w diecezji

05.08.2005

Pierwsza oaza wakacyjna została zorganizowana przez ks. Juliana Papieża, zmartwychwstańca, kleryków i siostry z tego samego zgromadzenia.  Odbyła się ona w Wierzchowie Pomorskim. W przypadku chłopców łączyła ona rekolekcje z kursem lektorskim.

»
12
Strona 2 z 2, wyświetlono pozycje od 11 do 15, łącznie pozycji: 15.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x