Oazy zimowe

"Boże igrzyska", Podczele

05.02.2015

W dniach od 22 do 25 stycznia 2015 roku w Kołobrzegu-Podczelu odbyła się oaza zimowa dla kl. IV-VI szkół podstawowych pod hasłem "Boże igrzyska".

»

"Manna z nieba", Ostrowiec

03.03.2014

W dniach od 21 do 24 lutego 2014 roku w Ostrowcu odbyła się oaza zimowa dla gimnazjów pod hasłem "Manna z nieba".

»

"Człowiek człowiekowi bratem", Podczele

18.02.2014

W dniach od 14 do 17 lutego 2014 roku w Podczelu odbyła się oaza zimowa dla szkół podstawowych pod hasłem "Człowiek człowiekowi bratem". 

»

"Boże igrzyska", Podczele

17.01.2012

W dniach od 14 do 17 stycznia 2012 roku odbyła się w Podczelu oaza dla dzieci ze szkół podstawowych pod hasłem "Boże igrzyska". 

»

Strona 1 z 1, wyświetlono pozycje od 1 do 4, łącznie pozycji: 4.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x