Aktualności

40. Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie

22.02.2015

W dniach od 20 do 22 lutego na Jasnej Górze odbywała się 40. Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie. Celem tego corocznego spotkania jest przygotowanie do nowego roku formacyjnego. Hasłem roku 2015/2016 będą słowa "W mocy Ducha Świętego".

»

Wielkopostne czuwania młodych

14.02.2015

W Wielkim Poście młodzież naszej diecezji zaproszona jest do wspólnej modlitwy przy krzyżu. W tym roku spotkanie nosi tytuł "Krzyż stał się mi bramą".

»

Wyprawa do początków

30.01.2015

Podczas zimowych ferii, w dniach od 17 do 23 stycznia 2015 roku, dziewięcioro członków koszalińskiej oazy katedralnej wraz ze swoim moderatorem – ks. Dawidem Hamrolem przeżyło niesamowitą rzymską przygodę.

»

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

22.01.2015

W drugim roku formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu Światło-Życie, czyli po Oazie Nowego Życia stopnia II (ONŻ II°), powinno się przeżyć Triduum Paschalne w formie rekolekcji. Dotyczy to zarówno młodzieży jak i małżeństw z Domowego Kościoła.

»

"W mocy Ducha Świętego"

22.01.2015

Siostry i Bracia, Odpowiedzialni za charyzmat Ruchu Światło-Życie! Z radością zapraszam Was na 40. Kongregację Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie, która zgromadzi nas na Jasnej Górze w dniach od 20 do 23 lutego 2015 roku.

»

...i nowy moderator krajowy Domowego Kościoła

18.01.2015

Zgodnie z Zasadami Domowego Kościoła, para krajowa – Katarzyna i Paweł Maciejewscy i moderator generalny Ruchu Światło-Życie – bp Adam Wodarczyk przedstawili delegatowi KEP ds. Ruchu Światło-Życie – bp. Adamowi Szalowi trzech kandydatów na moderatora krajowego Domowego Kościoła.

»

Nowa para krajowa Domowego Kościoła...

11.01.2015

Podczas ogólnopolskiego spotkania opłatkowego w Zduńskiej Woli została wybrana nowa para krajowa Domowego Kościoła – Katarzyna i Paweł Maciejewscy z archidiecezji poznańskiej, którzy dotychczas pełnili posługę pary filialnej poznańskiej.

»

Oazy zimowe 2015

07.01.2015

Ruch Światło-Życie zaprasza na oazy zimowe, które odbędą się podczas ferii szkolnych. Są to rekolekcje przeznaczone dla dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych oraz dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

»

"Daj mi pić!"

06.01.2015

Biblijnym mottem tegorocznego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan (18-25 stycznia 2015 roku) będą słowa Jezusa skierowane do Samarytanki w Ewangelii według św. Jana: "Daj mi pić!" (J 4, 7).

»

Orszak Trzech Króli

02.01.2015

W uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia 2015 roku przez kilka miejscowości naszej diecezji przejdzie Orszak Trzech Króli. To radosne wydarzenie jest jednocześnie zadumą nad tajemnicą objawienia się światu wcielonego Syna Bożego.

»
5678910111213
Strona 9 z 35, wyświetlono pozycje od 81 do 90, łącznie pozycji: 350.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x