Aktualności

Adwentowe czuwania młodych

09.11.2015

Tegoroczne adwentowe czuwania młodych będą się odbywały pod hasłem "Brama miłosierdzia". Ich program przygotował biskup Edward Dajczak wraz z zespołem duszpasterskim.

»

Jezus Chrystus Światłem i Życiem

20.10.2015

W dniach 21-22 listopada 2015 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie organizuje Oazę Modlitwy, na którą zaproszeni są wszyscy oazowicze – zarówno młodzież jak i dorośli – niezależnie od etapu formacji czy przynależności do diakonii.

»

Wyróżnieni przez spadkobierców Kardynała

20.10.2015

Podczas uroczystej gali w Filharmonii Koszalińskiej, 18 października 2015 roku Joanna i Grzegorz Jabłońscy otrzymali nagrodę im. kard. Ignacego Jeża „Radość płynie z nadziei”, a Małgorzacie Kasprowicz wręczono stypendium z Fundacji kard. Ignacego Jeża.

»

XXII Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie

14.10.2015

XXII Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie odbędzie się w środę, 11 listopada 2015 roku, już tradycyjnie w gościnnych progach Wyższego Seminarium Duchownego i Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Koszalinie.

»

Ludzie z muzyczną pasją pilnie poszukiwani

04.10.2015

"Posługa muzyczna w Ruchu stawia sobie wysokie priorytety. Nie boi się wyzwań. Chce więcej, głębiej i lepiej..." To słowa Marcina Łęczyckiego - odpowiedzialnego za Centralną Diakonię Muzyczną Ruchu Światło-Życie.

»

Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych

30.09.2015

Pierwszy raz w historii, w dniach 23-24 października 2015 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbędzie się Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych (DWDD). Weźmie w nim udział moderator generalny Ruchu Światło-Życie – ks. Marek Sędek.

»

Internetowy Żywy Różaniec 2015

22.09.2015

"Proszę was bardzo, by nie było takiej niedzieli, Mszy Świętej, różańca, w których nie byłoby modlitwy o powołania. Potrzebny jest nam ten upór modlitwy, bo sytuacja jest już bardzo poważna" - te słowa kieruje do nas wszystkich pasterz naszej diecezji, biskup Edward Dajczak.

»

Oazy ewangelizacyjne 2015

02.09.2015

Ruch Światło-Życie przeżywa ten rok formacyjny pod hasłem "W mocy Ducha Świętego" i dlatego organizuje oazy ewangelizacyjne, które są okazją do doświadczenia tej mocy, bez której nikt przecież nie może powiedzieć, że Panem jest Jezus.

»

Deuterokatechumenat 2015

01.09.2015

Wprowadzenie do deuterokatechumenatu odbędzie się w dniach od 2 do 4 października 2015 roku w parafii pw. Narodzenia NMP w Szczecinku. Oazowiczów przyjmie wspólnota Ruchu Światło-Życie, której moderatorem jest ks. Dawid Andryszczak.

»

Wakacyjne pielgrzymowanie

09.07.2015

Już tradycyjnie, podczas wakacji odbywają się dwie pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej pod Koszalinem. Obie, ze względu na swój charakter, powinny zainteresować członków Ruchu Światło-Życie.

»
456789101112
Strona 8 z 37, wyświetlono pozycje od 71 do 80, łącznie pozycji: 362.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x