Aktualności

Internetowy Żywy Różaniec 2015

22.09.2015

"Proszę was bardzo, by nie było takiej niedzieli, Mszy Świętej, różańca, w których nie byłoby modlitwy o powołania. Potrzebny jest nam ten upór modlitwy, bo sytuacja jest już bardzo poważna" - te słowa kieruje do nas wszystkich pasterz naszej diecezji, biskup Edward Dajczak.

»

Oazy ewangelizacyjne 2015

02.09.2015

Ruch Światło-Życie przeżywa ten rok formacyjny pod hasłem "W mocy Ducha Świętego" i dlatego organizuje oazy ewangelizacyjne, które są okazją do doświadczenia tej mocy, bez której nikt przecież nie może powiedzieć, że Panem jest Jezus.

»

Deuterokatechumenat 2015

01.09.2015

Wprowadzenie do deuterokatechumenatu odbędzie się w dniach od 2 do 4 października 2015 roku w parafii pw. Narodzenia NMP w Szczecinku. Oazowiczów przyjmie wspólnota Ruchu Światło-Życie, której moderatorem jest ks. Dawid Andryszczak.

»

Wakacyjne pielgrzymowanie

09.07.2015

Już tradycyjnie, podczas wakacji odbywają się dwie pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej pod Koszalinem. Obie, ze względu na swój charakter, powinny zainteresować członków Ruchu Światło-Życie.

»

Nowy Moderator Generalny Ruchu Światło-Życie

09.06.2015

Podczas 396. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski, 9 czerwca 2015 roku biskupi wybrali nowego Moderatora Generalnego Ruchu Światło-Życie. Został nim ks. dr Marek Lech Sędek – moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie w diecezji warszawsko-praskiej.

»

Kapituła Sióstr z Lipia

03.05.2015

W dniach od 1 do 3 maja 2015 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie odbyła się Kapituła Generalna Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej (nazywanej popularnie Siostrami z Lipia), która stanowi stałą diakonię konsekrowaną Ruchu Światło-Życie.

»

"Gość na Plus"

30.04.2015

"Gość na Plus" to nowa inicjatywa koszalińskiego oddziału "Gościa Niedzielnego" i Radia Plus Koszalin. To propozycja spotkań ze znanymi osobami, które, dzięki swojej pasji i niezwykłym dokonaniom, mogą stać się inspiracją dla wszystkich poszukujących w życiu dobra i prawdy.

»

Owocność Komunii Świętej

25.04.2015

W dniach od 4 do 6 czerwca 2015 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym przy ul. Seminaryjnej 2 w Koszalinie odbędą się rekolekcje dla rodziców i rodzeństwa kapłanów i osób konsekrowanych. Ich tematem będzie „Owocność Komunii Świętej”.

»

Oazy wakacyjne 2015

10.04.2015

Jak co roku, Ruch Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej organizuje oazy wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Dla jednych są one kolejnym krokiem w ich formacji, a dla innych mogą się stać jej początkiem. Tutaj znajdują się wszystkie informacje na temat oaz wakacyjnych.

»

Zmiana w Fundacji "Światło-Życie"

18.03.2015

Zarząd Fundacji "Światło-Życie", uchwałą z dnia 17 marca 2015 roku, powołał na kierownika Ośrodka Fundacji "Światło-Życie" w Koszalinie ks. Remigiusza Szauera, który w naszej diecezji pełni posługę moderatora diakonii ewangelizacji Ruchu Światło-Życie.

»
456789101112
Strona 8 z 36, wyświetlono pozycje od 71 do 80, łącznie pozycji: 356.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x