Aktualności

Rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw

10.01.2016

W dniach od 18 do 20 marca 2016 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw. Ich głównym celem jest doświadczenie miłości Bożej oraz ożywienie wiary i modlitwy dzięki doświadczeniu słowa Bożego i wspólnoty.

»

Znaki Światowych Dni Młodzieży

04.01.2016

W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, po Polsce peregrynują ich znaki, czyli krzyż i ikona Matki Bożej Salus Populi Romani (Ocalenie Ludu Rzymskiego). W diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej będą one od 24 stycznia do 6 lutego 2016 roku.

»

Narodzenie Pańskie A.D. 2015

24.12.2015

„Jezus Chrystus jest obliczem miłosierdzia Ojca. (...) W «pełni czasów» (por. Ga 4, 4), gdy wszystko było gotowe według Jego planu zbawienia, zesłał On swojego Syna, narodzonego z Maryi Dziewicy, aby objawić nam w sposób ostateczny swoją miłość.” (papież Franciszek, Misericordiae vultus, 1)

»

Siostrzana pielgrzymka do Skrzatusza

11.12.2015

W tym roku Siostry ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej obchodziły swoje święto patronalne, czyli uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP (8 grudnia), w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu.

»

Jubileusz Miłosierdzia

20.11.2015

Papież Franciszek zainauguruje 8 grudnia 2015 roku Jubileusz Miłosierdzia, otwierając w Watykanie Drzwi Święte, które staną się Bramą Miłosierdzia, gdzie każdy wchodzący będzie mógł doświadczyć miłości Boga, który pociesza, przebacza i daje nadzieję.

»

Oazy zimowe 2016

18.11.2015

Ruch Światło-Życie zaprasza na oazy zimowe, czyli rekolekcje przeznaczone dla dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych oraz dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

»

Kurs Oazowy dla Animatorów

18.11.2015

Kurs Oazowy dla Animatorów (KODA) to rekolekcje, które mają na celu ukazanie wizji Ruchu Światło-Życie i całej drogi formacji oazowej. Pomagają również w osiągnięciu ludzkiej dojrzałości, przygotowując w ten sposób do pełnienia posługi animatorskiej.

»

Kamera i telewizja

17.11.2015

Od 27 do 29 listopada 2015 roku w domu Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu odbędą się warsztaty Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie. Ich tematem będzie "Kamera i telewizja", czyli warsztat w zakresie filmów ewangelizacyjnych.

»

Adwentowe czuwania młodych

09.11.2015

Tegoroczne adwentowe czuwania młodych będą się odbywały pod hasłem "Brama miłosierdzia". Ich program przygotował biskup Edward Dajczak wraz z zespołem duszpasterskim.

»

Jezus Chrystus Światłem i Życiem

20.10.2015

W dniach 21-22 listopada 2015 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie organizuje Oazę Modlitwy, na którą zaproszeni są wszyscy oazowicze – zarówno młodzież jak i dorośli – niezależnie od etapu formacji czy przynależności do diakonii.

»
2345678910
Strona 6 z 35, wyświetlono pozycje od 51 do 60, łącznie pozycji: 350.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x