Aktualności

Ks. Piotr Wieteska Moderatorem Diecezjalnym Domowego Kościoła

19.10.2017

Decyzją biskupa Edwarda Dajczaka ks. Piotr Wieteska został Moderatorem Diecezjalnym Domowego Kościoła - gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie. W Ruchu pełnił posługę moderatora parafialnego oraz moderatora kręgów. Był również odpowiedzialny za rejon Wałcz Domowego Kościoła.

»

Biskup Krzysztof Włodarczyk delegatem KEP ds. Ruchu Światło-Życie

13.10.2017

13 października 2017 roku podczas trwającego w Lublinie 377. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski biskupi wybrali bp. Krzysztofa Włodarczyka na delegata Konferencja Episkopatu Polski ds. Ruchu Światło-Życie.

»

Rekolekcje ewangelizacyjne 2017

03.10.2017

Młodzi, często zbuntowani albo znudzeni, szukają "dowodu", by było łatwiej. Wiara jednak jest próbą zrezygnowania z drogi na skróty. Bóg nie jest daleki, ale droga do Niego jest wyprawą na Jego warunkach. Odważysz się?

»

Nowy Moderator Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej

01.10.2017

Nowy Moderator Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej - ks. Piotr Pękul

»

Internetowy Żywy Różaniec 2017

15.09.2017

Matka Boża w Fatimie prosi nas: "Odmawiajcie codziennie różaniec". Pragniemy więc poprzez naszą modlitwę różańcową wypraszać potrzebne łaski dla posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrzeskim biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków, a także błagać o nowe powołania kapłańskie.

»

Metropolitalna Pielgrzymka Ruchu do Rokitna

20.08.2017

Zapraszamy do udziału w Metropolitalnej Pielgrzymce Ruchu Światło-Życie do Rokitna, która odbędzie się w niedzielę, 3 września 2017 roku. Ma to być dziękczynienie za dar ks. Franciszka Blachnickiego i jego charyzmatu dla dzieła budowy żywych wspólnot Kościoła na Pomorzu Zachodnim, Środkowym i Ziemi Lubuskiej.

»

Oazy wakacyjne 2017

16.05.2017

Jak co roku, Ruch Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej organizuje oazy wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Dla jednych są one kolejnym krokiem w ich formacji, a dla innych mogą się stać jej początkiem. Tu znajdziecie wszystkie informacje na temat oaz wakacyjnych.

»

W jedności

09.05.2017

„Celem diakonii jest budowanie jedności w Duchu Świętym. Jedność wyznacza cel wszelkiej diakonii Ruchu. Cel ten stawia wszystkich w relacji diakonijnej, służebnej. Jeżeli wszyscy przyjmują postawę diakonii, służby w odniesieniu do planu Ojca, objawionego i realizowanego przez Syna, wtedy może powstać jedność w Duchu” 

»

Wiosenna Oaza Modlitwy

24.03.2017

W dniach 21-23 kwietnia 2017 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie organizuje Oazę Modlitwy, na którą zaproszeni są wszyscy oazowicze, niezależnie od etapu formacji czy przynależności do diakonii.

»

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

14.03.2017

W drugim roku formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu Światło-Życie, czyli po Oazie Nowego Życia stopnia II (ONŻ II°), powinno się przeżyć Triduum Paschalne w formie rekolekcji. Dotyczy to zarówno młodzieży jak i małżeństw z Domowego Kościoła.

»
2345678910
Strona 6 z 39, wyświetlono pozycje od 51 do 60, łącznie pozycji: 383.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x