Aktualności

To dopiero początek...

10.01.2018

Ponad 30 osób poświęciło czas poświąteczny, by przyjechać do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego i się uczyć. Młodzież, dorośli, małżeństwa, całe rodziny, wszyscy po formacji podstawowej w Ruchu. Z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, zielonogórko-gorzowskiej, archidiecezji gdańskiej czy wrocławskiej.

»

Oazy zimowe 2018

09.12.2017

Ruch Światło-Życie zaprasza na oazy zimowe, które odbędą się podczas ferii szkolnych. Są to rekolekcje przeznaczone dla dzieci z klas IV-VII szkół podstawowych oraz dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

»

#zapalświeczkę

08.12.2017

Akcja modlitewna Ruchu Światło-Życie naszej diecezji. Włącz się i módl!

»

Oaza Rekolekcyjna Diakonii

15.11.2017

Rekolekcje skierowane są do osób świeckich po III stopniu OŻK oraz kleryków, diakonów i prezbiterów. Od 27 do 31 grudnia 2017 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

»

Rekolekcje ukrytego serca Ruchu

13.11.2017

W dniach 15-17 grudnia 2017 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie organizuje Oazę Modlitwy, na którą zaproszona jest młodzież oazowa - niezależnie od etapu formacji czy przynależności do diakonii. Ks. Franciszek Blachnicki nazwał tę formę rekolekcyjną „ukrytym sercem Ruchu, źródłem jego życia i mocy”.

»

Jedność w Jego imię

12.11.2017

XXIV Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie zgromadziła prawie 600 uczestników.

»

Diecezjalna Diakonia Liturgiczna zaprasza

02.11.2017

Kochasz liturgię? Pragniesz, by była poprawnie rozumiana i pięknie celebrowana? Ta informacja jest dla Ciebie! Diecezjalna Diakonia Liturgiczna zaprasza wszystkich, którzy pragną służyć Ruchowi Światło-Życie jako animatorzy liturgiczni, do włączenia się w przygotowanie XXIV Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu.

»

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji

01.11.2017

Czym jest ewangelizacja? Dlaczego jest tak istotna? Jak rozmawiać o Chrystusie w domu, szkole, pracy, autobusie, na ulicy? Czym różni się dzielenie swoją wiarą od nawracania na siłę? Myślisz, że ewangelizacja nie jest dla Ciebie?

»

Warto poświęcić weekend

29.10.2017

Październik jest dla nas, oazowiczów, wyjątkowym miesiącem, nie tylko ze względu na włączanie się w Internetowy Żywy Różaniec, ale również ze względu na odbywające się rekolekcje ewangelizacyjne. Rekolekcje trzydniowe, krótkie, intensywne, mogące zmienić wiele w życiu uczestników.

»

XXIV Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie

22.10.2017

XXIV Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie odbędzie się w sobotę, 11 listopada 2017 roku, w Wyższym Seminarium Duchownym i Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

»
123456789
Strona 5 z 39, wyświetlono pozycje od 41 do 50, łącznie pozycji: 383.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x