Aktualności

Rekolekcje ukrytego serca Ruchu

13.11.2017

W dniach 15-17 grudnia 2017 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie organizuje Oazę Modlitwy, na którą zaproszona jest młodzież oazowa - niezależnie od etapu formacji czy przynależności do diakonii. Ks. Franciszek Blachnicki nazwał tę formę rekolekcyjną „ukrytym sercem Ruchu, źródłem jego życia i mocy”.

»

Jedność w Jego imię

12.11.2017

XXIV Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie zgromadziła prawie 600 uczestników.

»

Diecezjalna Diakonia Liturgiczna zaprasza

02.11.2017

Kochasz liturgię? Pragniesz, by była poprawnie rozumiana i pięknie celebrowana? Ta informacja jest dla Ciebie! Diecezjalna Diakonia Liturgiczna zaprasza wszystkich, którzy pragną służyć Ruchowi Światło-Życie jako animatorzy liturgiczni, do włączenia się w przygotowanie XXIV Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu.

»

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji

01.11.2017

Czym jest ewangelizacja? Dlaczego jest tak istotna? Jak rozmawiać o Chrystusie w domu, szkole, pracy, autobusie, na ulicy? Czym różni się dzielenie swoją wiarą od nawracania na siłę? Myślisz, że ewangelizacja nie jest dla Ciebie?

»

Warto poświęcić weekend

29.10.2017

Październik jest dla nas, oazowiczów, wyjątkowym miesiącem, nie tylko ze względu na włączanie się w Internetowy Żywy Różaniec, ale również ze względu na odbywające się rekolekcje ewangelizacyjne. Rekolekcje trzydniowe, krótkie, intensywne, mogące zmienić wiele w życiu uczestników.

»

XXIV Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie

22.10.2017

XXIV Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie odbędzie się w sobotę, 11 listopada 2017 roku, w Wyższym Seminarium Duchownym i Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

»

Ks. Piotr Wieteska Moderatorem Diecezjalnym Domowego Kościoła

19.10.2017

Decyzją biskupa Edwarda Dajczaka ks. Piotr Wieteska został Moderatorem Diecezjalnym Domowego Kościoła - gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie. W Ruchu pełnił posługę moderatora parafialnego oraz moderatora kręgów. Był również odpowiedzialny za rejon Wałcz Domowego Kościoła.

»

Biskup Krzysztof Włodarczyk delegatem KEP ds. Ruchu Światło-Życie

13.10.2017

13 października 2017 roku podczas trwającego w Lublinie 377. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski biskupi wybrali bp. Krzysztofa Włodarczyka na delegata Konferencja Episkopatu Polski ds. Ruchu Światło-Życie.

»

Rekolekcje ewangelizacyjne 2017

03.10.2017

Młodzi, często zbuntowani albo znudzeni, szukają "dowodu", by było łatwiej. Wiara jednak jest próbą zrezygnowania z drogi na skróty. Bóg nie jest daleki, ale droga do Niego jest wyprawą na Jego warunkach. Odważysz się?

»

Nowy Moderator Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej

01.10.2017

Nowy Moderator Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej - ks. Piotr Pękul

»
123456789
Strona 4 z 37, wyświetlono pozycje od 31 do 40, łącznie pozycji: 368.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x