Aktualności

Diecezjalna Szkoła Animatora

08.09.2018

Przepełnionych pragnieniem służby Animatorów zapraszamy na III edycję DSA. Tym razem w Szczecinku!

»

Diecezjalne Spotkanie Młodych w Skrztuszu!

03.09.2018

Zbliża się Diecezjalne Spotkanie Młodych w Skrzatuszu pt. "Bóg jest młody". Już 15 września!

»

Kurs Oazowy Dla Animatorów

16.07.2018

Kurs Oazowy dla Animatorów – KODA – przygotowuje kandydatów do podjęcia diakonii, czyli służby w Kościele w ramach Ruchu Światło-Życie. Świadectwo, będące jednym z Drogowskazów Nowego Człowieka, jest najlepszym sposobem na to, by wprowadzać innych w tajemnice, które samemu się przeżyło.

»

Wakacyjny Dzień Wspólnoty

03.07.2018

Zapraszamy na wakacyjny Dzień Wspólnoty 26 lipca w Lipiu.

»

Archiwum oazowe - prośba

17.06.2018

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą, byście pomogli nam zgromadzić wszelkie zdjęcia i filmy, a tym samym wzbogacić nasze diecezjalne oazowe archiwum.

»

Oazy wakacyjne 2018

09.05.2018

Jak co roku, Ruch Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej organizuje oazy wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Dla jednych są one kolejnym krokiem w ich formacji, a dla innych mogą się stać jej początkiem. Tutaj znajdują się wszystkie informacje na temat oaz wakacyjnych.

»

Rekolekcje ewangelizacyjne dla dorosłych

02.05.2018

Zaproszenie na 7- dniowe rekolekcje ewangelizacyjne- tzw. "zerówka"- dla osób dorosłych. Od 1 do 7 lipca 2018 roku w Mikorzynie koło Kępna.

»

Spotkanie Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej

28.04.2018

Moderator Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej zaprasza wszystkich chętnych do posługi na spotkanie w parafii katedralnej od 18 do 20 maja 2018 roku.

»

Warsztaty pisania ikon

28.02.2018

Zapraszamy tych, którzy chcieliby spróbować napisać własną ikonę, wchodząc w świat ikon zarówno od strony praktycznej, teoretycznej, jak i w sposób duchowy. Patronką warsztatów będzie Bogurodzica Maryja, gdyż to Jej wizerunek będziemy z miłością „pisać”.

»

YOUCAT LIFE 2018

20.02.2018

Jesteśmy stworzeni do miłości. Jesteśmy stworzeni do relacji. Czy na pewno o tym wiemy?
Youcat life to czas intensywnego spotkania z Bogiem, z samym sobą i z drugim człowiekiem.
To czas odkrywania swojej kobiecości i męskości.
To czas dla ciebie...

»
123456789
Strona 4 z 39, wyświetlono pozycje od 31 do 40, łącznie pozycji: 383.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x