Aktualności

Do Moderatorów

13.01.2019

Drodzy Moderatorzy, w dniu Waszego święta patronalnego, w dniu Chrystusa Sługi, chcemy Wam dziękować i wiele życzyć.

»

By zostało z nami na dłużej

14.12.2018

XXV Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej to piękny jubileusz. Jednym z elementów tej uroczystości był panel dyskusyjny, dzięki któremu młodzi mogli poznać Ruch jeszcze lepiej, a starsi powspominać.

»

Czas wypełniony po brzegi

28.11.2018

Już czwarty raz rekolekcje YouCat Life odbyły się w naszej diecezji. Tym razem spotkaliśmy się w Duninowie pod Ustką.

»

Świętując 25 lat...

14.11.2018

Ruch w koszalińskim Wyższym Seminarium Duchowym zaczął się już chwilę po ósmej. Pojedynczy oazowicze dopinali wszystko na ostatni guzik, by już od 8.30 przywitać pierwszych Pielgrzymów...

»

Oaza Modlitwy

12.11.2018

W dniach 14-16 grudnia 2018 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie organizuje Oazę Modlitwy, na którą zaproszeni są wszyscy oazowicze, niezależnie od etapu formacji czy przynależności do diakonii.

»

XXV Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie

18.10.2018

XXV Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie odbędzie się w sobotę, 10 listopada br., już tradycyjnie, w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie. Wpisuje się ona w oazowy rok formacyjny 2018/2019, którego temat brzmi "Młodzi w Kościele".

»

YOUCAT LIFE 2018

17.10.2018

Jesteśmy stworzeni do miłości. Jesteśmy stworzeni do relacji. Czy na pewno o tym wiemy?
Youcat life to czas intensywnego spotkania z Bogiem, z samym sobą i z drugim człowiekiem.
To czas odkrywania siebie...

»

Oazy Ewangelizacyjne 2018

18.09.2018

Ludzie chcą mieć wszystko coraz łatwiej i szybciej. Wiele rzeczy można załatwić, nie ruszając się nawet z domu. Jedno kliknięcie na komputerze. Jeden telefon. A Bóg jest staroświecki. Chce naszego czasu, nie odpowiada od razu na wszystkie pytania, nie ma konta na Facebooku, nie zależy Mu na sukcesie.

»

Internetowy Żywy Różaniec 2018

17.09.2018

„Maryja jest nam dana po to, abyśmy wiedzieli jak przyjąć Chrystusa - jak oddać się Jemu i Jego dziełu”. (Sługa Boży Ks. Franciszek Blachnicki)
Pragniemy z Maryją i przez Maryję w modlitwie różańcowej  także w tym roku prosić o potrzebne łaski dla posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrzeskim.

»

Warsztaty Diecezjalnej Diakonii Muzycznej

14.09.2018

Diakonia Muzyczna Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej rozpoczyna nowy rok formacyjny! Organizowane są warsztaty przygotowujące do posługi na XXV Diecezjalnej Pielgrzymce Ruchu Światło-Życie w Koszalinie (10.10.2018). Zapraszamy amatorów, zawodowców, solistów, instrumentalistów, słowem wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje talenty oraz uwielbiać Boga muzyką.

»
123456789
Strona 3 z 39, wyświetlono pozycje od 21 do 30, łącznie pozycji: 383.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x