Aktualności

Wakacyjny Dzień Wspólnoty

05.07.2019

Zapraszamy na Dzień Wspólnoty oaz wakacyjnych pierwszego turnusu 11 lipca!

»

Diecezjalna Oaza Matka

05.06.2019

Wakacje za pasem, a wraz z nimi oazy wakacyjne. Każdy z nas czeka na ten czas z utęsknieniem. Jednak wcześniej należy się do niego odpowiednio przygotować. Takim przygotowaniem jest Diecezjalna Oaza Matka, która gromadzi posługujących w czasie rekolekcji letnich.

»

Oazy wakacyjne 2019

07.05.2019

Jak co roku Ruch Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej organizuje oazy wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Dla jednych są one kolejnym krokiem w ich formacji, a dla innych mogą się stać jej początkiem. Serdecznie zapraszamy!

»

Kolejne spotkanie oazy dorosłych

06.05.2019

Kolejne spotkanie Oazy Dorosłych odbędzie się w czwartek 16 maja o 20:00 w parafii pw. św. Wojciecha w Koszalinie. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane charyzmatem Ruchu Światło-Życie.

»

Zaproszenie na oazę modlitwy

27.04.2019

W dniach 24-26 maja 2019 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie organizuje Oazę Modlitwy, na którą zaproszeni są wszyscy oazowicze, niezależnie od etapu formacji czy przynależności do diakonii.

»

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

15.03.2019

W drugim roku formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu Światło-Życie, czyli po Oazie Nowego Życia stopnia II (ONŻ II°), należy przeżyć Triduum Paschalne w formie rekolekcji. Dotyczy to zarówno młodzieży, jak i małżeństw z Domowego Kościoła.

»

Oaza Dorosłych

02.03.2019

Pragniemy podzielić się z Wami informacją, że w Koszalinie powstaje pierwsza wspólnota oazowa naszej diecezji dla osób dorosłych.

»

W rocznicę śmierci

26.02.2019

27 lutego 2019 roku mijają 32 lata od śmierci Założyciela Ruchu Światło-Życie, Czcigodnego Sługi Bożego ks Franciszka Blachnickiego.

»

Potrzeba tak niewiele...

18.02.2019

Byliście kiedyś na basenie? Albo spędziliście fantastyczny czas na lodowisku? A może jest w Waszych wspomnieniach niezapomniany wyjazd? Przekażcie 1% Waszego podatku na Fundację „Światło-Życie”...

»

Oazy zimowe 2019

18.01.2019

Ruch Światło-Życie zaprasza na oazy zimowe, które odbędą się podczas ferii szkolnych. Są to rekolekcje przeznaczone dla dzieci z klas IV-VII szkół podstawowych oraz dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

»
123456789
Strona 2 z 39, wyświetlono pozycje od 11 do 20, łącznie pozycji: 383.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x