Aktualności

Oaza Modlitwy

12.11.2018

W dniach 14-16 grudnia 2018 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie organizuje Oazę Modlitwy, na którą zaproszeni są wszyscy oazowicze, niezależnie od etapu formacji czy przynależności do diakonii.

»

XXV Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie

18.10.2018

XXV Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie odbędzie się w sobotę, 10 listopada br., już tradycyjnie, w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie. Wpisuje się ona w oazowy rok formacyjny 2018/2019, którego temat brzmi "Młodzi w Kościele".

»

YOUCAT LIFE 2018

17.10.2018

Jesteśmy stworzeni do miłości. Jesteśmy stworzeni do relacji. Czy na pewno o tym wiemy?
Youcat life to czas intensywnego spotkania z Bogiem, z samym sobą i z drugim człowiekiem.
To czas odkrywania siebie...

»

Oazy Ewangelizacyjne 2018

18.09.2018

Ludzie chcą mieć wszystko coraz łatwiej i szybciej. Wiele rzeczy można załatwić, nie ruszając się nawet z domu. Jedno kliknięcie na komputerze. Jeden telefon. A Bóg jest staroświecki. Chce naszego czasu, nie odpowiada od razu na wszystkie pytania, nie ma konta na Facebooku, nie zależy Mu na sukcesie.

»

Internetowy Żywy Różaniec 2018

17.09.2018

„Maryja jest nam dana po to, abyśmy wiedzieli jak przyjąć Chrystusa - jak oddać się Jemu i Jego dziełu”. (Sługa Boży Ks. Franciszek Blachnicki)
Pragniemy z Maryją i przez Maryję w modlitwie różańcowej  także w tym roku prosić o potrzebne łaski dla posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrzeskim.

»

Warsztaty Diecezjalnej Diakonii Muzycznej

14.09.2018

Diakonia Muzyczna Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej rozpoczyna nowy rok formacyjny! Organizowane są warsztaty przygotowujące do posługi na XXV Diecezjalnej Pielgrzymce Ruchu Światło-Życie w Koszalinie (10.10.2018). Zapraszamy amatorów, zawodowców, solistów, instrumentalistów, słowem wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje talenty oraz uwielbiać Boga muzyką.

»

Diecezjalna Szkoła Animatora

08.09.2018

Przepełnionych pragnieniem służby Animatorów zapraszamy na III edycję DSA. Tym razem w Szczecinku!

»

Diecezjalne Spotkanie Młodych w Skrztuszu!

03.09.2018

Zbliża się Diecezjalne Spotkanie Młodych w Skrzatuszu pt. "Bóg jest młody". Już 15 września!

»

Kurs Oazowy Dla Animatorów

16.07.2018

Kurs Oazowy dla Animatorów – KODA – przygotowuje kandydatów do podjęcia diakonii, czyli służby w Kościele w ramach Ruchu Światło-Życie. Świadectwo, będące jednym z Drogowskazów Nowego Człowieka, jest najlepszym sposobem na to, by wprowadzać innych w tajemnice, które samemu się przeżyło.

»

Wakacyjny Dzień Wspólnoty

03.07.2018

Zapraszamy na wakacyjny Dzień Wspólnoty 26 lipca w Lipiu.

»
123456789
Strona 2 z 37, wyświetlono pozycje od 11 do 20, łącznie pozycji: 368.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x