Aktualności

Rekolekcje ewangelizacyjne dla dorosłych

02.05.2018

Zaproszenie na 7- dniowe rekolekcje ewangelizacyjne- tzw. "zerówka"- dla osób dorosłych. Od 1 do 7 lipca 2018 roku w Mikorzynie koło Kępna.

»

Spotkanie Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej

28.04.2018

Moderator Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej zaprasza wszystkich chętnych do posługi na spotkanie w parafii katedralnej od 18 do 20 maja 2018 roku.

»

Warsztaty pisania ikon

28.02.2018

Zapraszamy tych, którzy chcieliby spróbować napisać własną ikonę, wchodząc w świat ikon zarówno od strony praktycznej, teoretycznej, jak i w sposób duchowy. Patronką warsztatów będzie Bogurodzica Maryja, gdyż to Jej wizerunek będziemy z miłością „pisać”.

»

YOUCAT LIFE 2018

20.02.2018

Jesteśmy stworzeni do miłości. Jesteśmy stworzeni do relacji. Czy na pewno o tym wiemy?
Youcat life to czas intensywnego spotkania z Bogiem, z samym sobą i z drugim człowiekiem.
To czas odkrywania swojej kobiecości i męskości.
To czas dla ciebie...

»

To dopiero początek...

10.01.2018

Ponad 30 osób poświęciło czas poświąteczny, by przyjechać do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego i się uczyć. Młodzież, dorośli, małżeństwa, całe rodziny, wszyscy po formacji podstawowej w Ruchu. Z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, zielonogórko-gorzowskiej, archidiecezji gdańskiej czy wrocławskiej.

»

Oazy zimowe 2018

09.12.2017

Ruch Światło-Życie zaprasza na oazy zimowe, które odbędą się podczas ferii szkolnych. Są to rekolekcje przeznaczone dla dzieci z klas IV-VII szkół podstawowych oraz dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

»

#zapalświeczkę

08.12.2017

Akcja modlitewna Ruchu Światło-Życie naszej diecezji. Włącz się i módl!

»

Oaza Rekolekcyjna Diakonii

15.11.2017

Rekolekcje skierowane są do osób świeckich po III stopniu OŻK oraz kleryków, diakonów i prezbiterów. Od 27 do 31 grudnia 2017 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

»

Rekolekcje ukrytego serca Ruchu

13.11.2017

W dniach 15-17 grudnia 2017 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie organizuje Oazę Modlitwy, na którą zaproszona jest młodzież oazowa - niezależnie od etapu formacji czy przynależności do diakonii. Ks. Franciszek Blachnicki nazwał tę formę rekolekcyjną „ukrytym sercem Ruchu, źródłem jego życia i mocy”.

»

Jedność w Jego imię

12.11.2017

XXIV Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie zgromadziła prawie 600 uczestników.

»
123456789
Strona 2 z 36, wyświetlono pozycje od 11 do 20, łącznie pozycji: 356.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x