Oaza Modlitwy

12.11.2018 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach 14-16 grudnia 2018 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie organizuje Oazę Modlitwy, na którą zaproszeni są wszyscy oazowicze, niezależnie od etapu formacji czy przynależności do diakonii.

Tematem przewodnim będzie VI Drogowskaz Nowego Człowieka: Modlitwa, która jest „oddechem Nowego Życia, (…) źródłem mocy i dziełem Ducha Świętego w nas”. Pragniemy razem nabrać głębokiego „oddechu”, by odnowić w sobie pragnienie trwania na modlitwie przed Panem! Zapraszamy!

Oaza Modlitwy odbędzie się w Domu Sióstr ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu. Przyjazd w piątek do godz. 18:00, a zakończenie obiadem w niedzielę około godz. 13:30.

Zapisy do 9 grudnia lub wyczerpania miejsc u s. Natalii Frączek WDŁB: 784 782 265 lub modlitwa@koszalin.oaza.pl. Koszt: 60 zł.


Wyświetleń: 482
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x