Rozpoczęcie roku formacyjnego w rejonie wałeckim

12.09.2018 
Pobierz stronę w formacie PDF

Uroczyste rozpoczęcie roku pracy 2018/2019 rejonu wałeckiego Domowego Kościoła odbyło się 1 września 2018 roku o godzinie 13.30  w kościele św. Antoniego. Eucharystii przewodniczyli Brat Sebastian Majcher (nowy moderator Domowego Kościoła rejonu wałeckiego), ks. Konrad Gruda oraz brat Marek Zimny. Nowy moderator DK wprowadził członków Domowego Kościoła w temat roku "Młodzi w Kościele". Podczas Eucharystii rozpoczęły posługę dwie nowe diakonie-Diakonia Liturgiczna przy ołtarzu oraz Diakonia Muzyczna.
Na zakończenie liturgii zostało przekazane 14 świeć animatorom kręgów.

Po uroczystej i podniosłej Eucharystii spotkanie zakończyło się wspólną agapą na ogrodach kapucyńskich, gdzie rozmów nad planem pracy i najbliższymi wydarzeniami nie było końca.


Wyświetleń: 542
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x