Oazy wakacyjne 2018

 
Pobierz stronę w formacie PDF

Czas wakacji już niestety już minął, tak samo jak czas rekolekcji. Nasza Ruch diecezjalny zorganizował w tym roku dziesięć tur rekolekcji wakacyjnych: 7 z gałęzi dziecięcej i młodzieżowej oraz 3 z gałęzi rodzinnej Ruchu.

Od  22 do 28 czerwca i od 28 czerwca do 4 lipca w Połczynie- Zdroju odbyły się Oazy Dzieci Bożych I˚.
Z Egiptu w Lipiu od 26 czerwca do 12 lipca wychodził II stopień Oazy Nowego Życia. Oaza Nowego Życia stopnia podstawowego (w Lekowie) i pierwszego (w Bornem Sulinowie) odbyły się od 13 do 29 lipca. Poza granicami naszej diecezji, bo aż w Rabce Zdroju Oazę Nowej Drogi przeżywała młodzież od 14 lipca do 2 sierpnia. W sierpniu ostatnie rekolekcje z gałęzi dzieci i młodzieży odbyły się w Kołobrzegu-Podczelu- Oaza Dzieci Bożych III˚.
Domowy Kościół przeżywał Oazę Rodzin I˚ w Pyzówce od 3 do 19 sierpnia, zaś Oazę Rodzin II˚ w Rokitnie. Dodatkowo pod koniec sierpnia w Ostrowcu koło Wałcza odbył się Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin II˚.

Dla wszystkich był to niezapomniany czas działania łaski Bożej. Dziękujemy za Wasze uczestnictwo, a moderatorom i animatorom za posługę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii!


Wyświetleń: 1271
 
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x