Archiwum oazowe - prośba

17.06.2018 
Pobierz stronę w formacie PDF

Oazowiczki i Oazowicze,

w listopadzie odbędzie się jubileuszowa, bo XXV Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie. Będzie to wyjątkowa okazja, dlatego chcemy powspominać – początki  Ruchu w naszej diecezji, pierwsze rekolekcje, wspólnoty i wszystko, co się z tym wiąże.  Zwracamy się w związku z tym do Was z ogromną prośbą, byście pomogli nam zgromadzić wszelkie zdjęcia i filmy, a tym samym wzbogacić nasze diecezjalne oazowe archiwum.

Filmy, zdjęcia, pytania, pomysły kierujcie na adres: dks.koszalin@gmail.com do 1 września 2018 roku (nie czekajcie do ostatniej chwili!)

Informacje o zbiórce przekażcie też dalej, byśmy wspólnymi siłami zebrali jak najwięcej materiału i w listopadzie w jubileuszowej atmosferze mogli oddać się wspomnieniom, a młodszym pokoleniom przedstawić historię Ruchu w naszej diecezji.


Wyświetleń: 913
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x