Diecezjalna Diakonia Liturgiczna zaprasza

02.11.2017 
Pobierz stronę w formacie PDF

Liturgia- szczególnie eucharystyczna jest uprzywilejowanym miejscem spotkania z Chrystusem w Duchu Świętym, znakiem objawiającym i urzeczywistniającym tajemnicę Kościoła - wspólnoty oraz źródłem i szczytem jego życia; dlatego chcę zawsze jak najpełniej w niej uczestniczyć, a moim zaszczytem i radością jest służba w zgromadzeniu liturgicznym według wszelkich zaleceń soborowej odnowy liturgii. (VII Drogowskaz Nowego Człowieka)

Kochasz liturgię? Pragniesz, by była poprawnie rozumiana i pięknie celebrowana? Ta informacja jest dla Ciebie!

Diecezjalna Diakonia Liturgiczna zaprasza wszystkich, którzy pragną służyć Ruchowi Światło-Życie jako animatorzy liturgiczni, do włączenia się w przygotowanie XXIV Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu.

Zapraszamy młodzież po Oazie Nowego Życia stopnia podstawowego oraz członków Domowego Kościoła chętnych do formacji w Diakonii Liturgicznej na rekolekcje przygotowujące do posługi podczas Pielgrzymki Ruchu. Rekolekcje odbędą się od 10 do 11 listopada br. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie. Koszt rekolekcji to 10 zł (plus koszt udziału w Pielgrzymce).

Zgłoszenia przyjmowane są przez Moderatora Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej ks. Piotra Pękula  pod adresem mailowym: piotrpekul@wp.pl lub telefonicznie: 601 860 800 do niedzieli 5 listopada.


Wyświetleń: 829
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x