Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji

01.11.2017 
Pobierz stronę w formacie PDF

Nie jest dla mnie powodem do chluby to, że głoszę Ewangelię.
Świadom jestem ciążącego na mnie obowiązku.
Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii!

(1 Kor 9,16)

Czym jest ewangelizacja? Dlaczego jest tak istotna? Jak rozmawiać o Chrystusie w domu, szkole, pracy, autobusie, na ulicy? Czym różni się dzielenie swoją wiarą od nawracania na siłę? Myślisz, że ewangelizacja nie jest dla Ciebie?

Zapraszamy na pierwszy stopień ORAE (cz. I) - rekolekcje dla pragnących ewangelizować! Włącz się razem z nami w program Ad Christum Redemptorem. Do 2033r. chcemy dotrzeć do każdego człowieka z Dobrą Nowiną, w 2000 rocznicę Odkupienia.

Spotkanie odbędzie się w dniach 24 - 26 listopada br. w Lipiu. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich: młodzieży, małżonków, księży, sióstr zakonnych, szczególnie osób po ONŻ I stopnia. Koszt rekolekcji wynosi 70 zł.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres ewangelizacja.oaza@gmail.com, podając: IMIĘ, NAZWISKO uczestnika, WIEK, PARAFIĘ oraz w przypadku członków Ruchu STOPIEŃ FORMACJI do 15 listopada br.


Wyświetleń: 1071
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x