Metropolitalna Pielgrzymka Ruchu do Rokitna

20.08.2017 
Pobierz stronę w formacie PDF

W niedzielę, 3 września 2017 roku, odbędzie się Metropolitalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie do Rokitna. W roku 30. rocznicy śmierci czcigodnego sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, założyciela Ruchu Światło-Życie tegoroczna pielgrzymka ma być dziękczynieniem za dar ks. Franciszka i jego charyzmatu dla dzieła budowy żywych wspólnot Kościoła na Pomorzu Zachodnim, Środkowym i Ziemi Lubuskiej.

Na pielgrzymkę zapraszamy wszystkich moderatorów, animatorów, pary moderatorskie i animatorskie oraz członków wspólnot Dzieci Bożych, Oaz Nowej Drogi, Oaz Nowego Życia, grup studenckich, wspólnot dorosłych, małżonków Domowego Kościoła i grup liturgicznych na wspólne dziękczynienie za dar ks. Franciszka i minionego roku formacyjnego. 

Program pielgrzymki

9.00 - Pierwsza Msza św. odpustowa i odsłonięcie cudownego obrazu
9.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi Domowy Kościół - kaplica)
10.00 - Koncert dziękczynny (prowadzi zespół Full of Grace - plac przed ołtarzem polowym)
10.00 - Zwiedzanie bazyliki, Muzeum Rokitniańskiego oraz dróżek sanktuaryjnych
11.45 - Przygotowanie do Eucharystii
12.00 - Uroczysta EUCHARYSTIA celebrowana przez Księdza Biskupa
- promocja lektorów
- błogosławieństwo ziół i dewocjonaliów
- przekazanie posługi nowym parom animatorskim Domowego Kościoła (diec. zielonogórsko-gorzowska)
13.45 - Agapa
15:00 - Zakończenie pielgrzymki

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłoszenie chęci udziału do Centrum Ruchu w Koszalinie (recepcja@koszalin.oaza.pl). W razie potrzeby możemy pośredniczyć w znalezieniu transportu do Rokitna.


Wyświetleń: 1058
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x