Wiosenna Oaza Modlitwy

24.03.2017 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach 21-23 kwietnia 2017 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie organizuje Oazę Modlitwy, na którą zaproszeni są wszyscy oazowicze, niezależnie od etapu formacji czy przynależności do diakonii.

Tym razem chcemy przeżyć ten czas zgłębiając tajemnicę wspólnego wędrowania. Pragniemy na nowo odkryć, czym jest dla nas Kościół? By zrozumieć, że "… jest jedynym środowiskiem życia, w którym może rozwijać się Nowy Człowiek" i by odnowić w sobie to postanowienie z IV drogowskazu: "chcę wzrastać coraz głębiej w tę braterską wspólnotę…". Spędźmy ten czas WSPÓLNIE.

Oaza Modlitwy odbędzie się w Domu Sióstr ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu. Przyjazd w piątek do godz. 18:00, a zakończenie obiadem w niedzielę około godz. 13:30. Zapisy do 16 kwietnia br. u s. Natalii Frączek WDŁB: 784 782 265 lub modlitwa@koszalin.oaza.pl. Koszt: 60 zł.


Wyświetleń: 1425
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x