Uroczyste otwarcie synodu diecezjalnego

01.02.2017 
Pobierz stronę w formacie PDF

Biskup koszalińsko-kołobrzeski Edward Dajczak serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, które odbędzie się w sobotę, 25 lutego 2017 roku o godz. 10:00 w katedrze koszalińskiej.

Głównym punktem tej uroczystości będzie Eucharystia koncelebrowana pod przewodnictwem biskupa Edwarda Dajczaka. Ponadto w programie przewidziana jest Modlitwa w ciągu dnia, wręczenie dekretów członkom komisji synodalnych i wspólny posiłek.

Na otwarcie synodu diecezjalnego zaproszeni są wszyscy diecezjanie: kapłani, osoby konsekrowane i świeccy, a zwłaszcza synodalni przedstawiciele parafii oraz członkowie ruchów, grup i stowarzyszeń.

Ze względów organizacyjnych, swój udział w otwarciu synodu należy zgłosić do dnia 20 lutego br. na adres: synod@koszalin.opoka.org.pl. Kapłani, którzy będą koncelebrowali Eucharystię, proszeni są o podanie tej informacji w zgłoszeniu oraz o zabranie ze sobą własnych alb.


Strona internetowa synodu

 


Wyświetleń: 1583
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x