Zimowa Oaza Modlitwy

17.11.2016 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach 16-18 grudnia 2016 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie organizuje Oazę Modlitwy, na którą zaproszeni są wszyscy oazowicze, niezależnie od etapu formacji czy przynależności do diakonii.

Oaza Modlitwy to szczególna możliwość zatrzymania się po to, aby zaczerpnąć sił u prawdziwego Źródła. To czas wsłuchiwania się w to, co On ma nam do powiedzenia, to okazja usłyszenia Jego głosu w zgiełku codziennych zmagań. Ten czas chcemy w sposób szczególny poświęcić Duchowi Świętemu „poddając się Jego tchnieniu i mocy” (z Drogowskazów Nowego Człowieka).

Oaza Modlitwy odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie. Przyjazd w piątek do godz. 18:00, a zakończenie obiadem w niedzielę około godz. 13:30. Zapisy do 11 grudnia br. u s. Natalii Frączek WDŁB: 784 782 265 lub modlitwa@koszalin.oaza.pl. Koszt: 50 zł.


Wyświetleń: 1938
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x