Rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw

10.01.2016 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach od 18 do 20 marca 2016 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw. Ich głównym celem jest doświadczenie miłości Bożej oraz ożywienie wiary i modlitwy dzięki doświadczeniu słowa Bożego i wspólnoty.

Rekolekcje przeznaczone są dla małżeństw sakramentalnych, które pragną spotkania z Jezusem Chrystusem. Nieważne jest to, jakie mają doświadczenie i staż małżeński ani to, czy należą do jakiejś wspólnoty. Dlatego zaproszone są nie tylko małżeństwa z kręgów pilotowanych Domowego Kościoła i te, które są w tym ruchu od wielu lat. Można przyjechać z dziećmi, dla których zorganizowana będzie opieka na czas spotkań dla rodziców. 

Rekolekcje przygotowuje Domowy Kościół Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, czyli gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie. Ich moderatorem będzie ks. dr Krzysztof Włodarczyk. Rozpoczną się w piątek o godz. 18:00, a zakończą w niedzielę po obiedzie. Koszt rekolekcji dla osoby dorosłej wynosi 150 zł, dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat - 90 zł; dzieci do 3 lat - za darmo. Zgłoszenia przyjmują do 10 marca br. Anna i Jacek Todysowie: jacek.todys@wp.pl lub tel. 501 709 639.


Wyświetleń: 1876
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x