Kurs Oazowy dla Animatorów

18.11.2015 
Pobierz stronę w formacie PDF

Kurs Oazowy dla Animatorów (KODA) to rekolekcje, które mają na celu ukazanie wizji Ruchu Światło-Życie i całej drogi formacji oazowej. Pomagają również w osiągnięciu ludzkiej dojrzałości, przygotowując w ten sposób do pełnienia posługi animatorskiej.

Rekolekcje te odbędą się w dniach od 27 grudnia 2015 roku do 3 stycznia 2016 roku w domu Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu. KODA przeznaczony jest przede wszystkim dla osób po Oazie Nowego Życia stopnia II. Mogą w nim wziąć również udział ci, którzy są po Oazie Nowego Życia stopnia I i po przyjęciu do deuterokatechumenatu. We wszystkich przypadkach decydujące znaczenie ma opinia moderatora parafialnego.

Dlatego to właśnie moderator parafialny dokonuje zgłoszenia osoby ze swojej wspólnoty oazowej do dnia 20 grudnia br. na adres: recepcja@koszalin.oaza.pl. W tym samym terminie należy również dokonać wpłaty 250 zł na konto Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie, nr 63 1240 1428 1111 0010 4023 6093, wpisując w jej tytule: KODA oraz imię i nazwisko uczestnika. Pozostałe koszty pokrywa diecezjalne Centrum Ruchu Światło-Życie.


Wyświetleń: 1805
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x