Kamera i telewizja

17.11.2015 
Pobierz stronę w formacie PDF

Od 27 do 29 listopada 2015 roku w domu Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu odbędą się warsztaty Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie. Ich tematem będzie "Kamera i telewizja", czyli warsztat w zakresie filmów ewangelizacyjnych.


Współprowadzącym będzie ks. Krzysztof Witwicki – prezes Fundacji "Dobre Media Nowej Ewangelizacji". Do udziału w warsztatach zaproszone są osoby, które są zainteresowane posługą w diakonii ewangelizacji, a uczestniczyły już przynajmniej w Oazie Nowego Życia stopnia I. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: ewangelizacja@koszalin.oaza.pl do 20 listopada br. Koszt 40 zł.


Wyświetleń: 1650
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x