Ludzie z muzyczną pasją pilnie poszukiwani

04.10.2015 
Pobierz stronę w formacie PDF

"Posługa muzyczna w Ruchu stawia sobie wysokie priorytety. Nie boi się wyzwań. Chce więcej, głębiej i lepiej..." To słowa Marcina Łęczyckiego - odpowiedzialnego za Centralną Diakonię Muzyczną Ruchu Światło-Życie.

Diecezjalna Diakonia Muzyczna bardzo serdecznie zaprasza ludzi z pasją muzyczną, pragnących wejść do wspólnoty tych, którzy posługują w Ruchu Światło-Życie poprzez śpiew i grę na instrumentach.

W dniach 23-25 października br. w Koszalinie odbędzie się powakacyjna oaza modlitwy połączona z częścią warsztatową. W tym czasie diakonia podejmie również posługę na Dniu Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych (DWDD).

Wszystkie zainteresowane osoby – zarówno młodzież (przynajmniej po ONŻ 0°) jak i dorośli z Domowego Kościoła – proszone są o kontakt z s. Moniką Grabek WDŁB: m.grabek@koszalin.oaza.pl, najpóźniej do 15 października br.


Wyświetleń: 1348
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x