"Gość na Plus"

30.04.2015 
Pobierz stronę w formacie PDF

"Gość na Plus" to nowa inicjatywa koszalińskiego oddziału "Gościa Niedzielnego" i Radia Plus Koszalin. To propozycja spotkań ze znanymi osobami, które, dzięki swojej pasji i niezwykłym dokonaniom, mogą stać się inspiracją dla wszystkich poszukujących w życiu dobra i prawdy.

Cykl "Gość na Plus" rozpocznie spotkanie z prof. Bogdanem Chazanem, które odbędzie się 18 maja 2015 roku o godz. 18:00. Profesor pracował m.in. w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Był zastępcą konsultanta krajowego, a następnie konsultantem krajowym w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Zajmował się analizą jakości opieki położniczo-ginekologicznej oraz oceną częstości i przyczyn niepowodzeń położniczych. 

Dla prof. Chazana bycie lekarzem to coś więcej niż wykonywanie procedur medycznych. Uważa, że życie człowieka jest święte, dlatego nie waha się go bronić. Idąc pod prąd aborcyjnego lobby, zapłacił wysoką cenę, tracąc stanowisko dyrektora Szpitala Ginekologiczno-Położniczego im. Świętej Rodziny w Warszawie. Jego przypadek obnażył system prawny i absurdy w polskiej służbie zdrowia.

Spotkania z "Gościem na Plus" będą się odbywały w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej na placu Polonii 1 i przyjmą formę prowadzonego na żywo wywiadu z udziałem publiczności, która również będzie mogła zadawać pytania.


Wyświetleń: 1911
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x