Owocność Komunii Świętej

25.04.2015 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach od 4 do 6 czerwca 2015 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym przy ul. Seminaryjnej 2 w Koszalinie odbędą się rekolekcje dla rodziców i rodzeństwa kapłanów i osób konsekrowanych. Ich tematem będzie „Owocność Komunii Świętej”. 

Rekolekcje rozpoczną się w czwartek (Boże Ciało) obiadem o godz. 14:00, a zakończą w sobotę o godz. 10:00. Poprowadzi je ks. Zbigniew Woźniak - dyrektor Bursy im. św. Stanisława Kostki w Szczecinku. Zgłoszenia przyjmowane są pocztą elektroniczną: siostry.koszalin@wp.pl i telefonicznie: 692 676 775. Koszt rekolekcji wynosi 130 zł.


Wyświetleń: 2151
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x