Oazy wakacyjne 2015

10.04.2015 
Pobierz stronę w formacie PDF

Jak co roku, Ruch Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej organizuje oazy wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Dla jednych są one kolejnym krokiem w ich formacji, a dla innych mogą się stać jej początkiem. Tutaj znajdują się wszystkie informacje na temat oaz wakacyjnych.
 


Co?
 
Dla kogo? Kiedy? Gdzie?

Oaza Dzieci Bożych
stopnia I (ODB Iº)

 
kl. III
szkoły podstawowej
29.06.-5.07. Połczyn-
Zdrój

Oaza Dzieci Bożych
stopnia II (ODB IIº)

 
kl. IV-V
szkoły podstawowej
27.06.-13.07. Ostrowiec

Oaza Nowej Drogi
stopnia I (OND Iº)

 
kl. VI szkoły podstawowej
i kl. I gimnazjum
14.-30.07. Borne
Sulinowo

Oaza Nowego Życia
stopnia 0 (ONŻ 0º)

 
co najmniej
kl. II gimnazjum

27.06.-13.07.
 
Lekowo

14.-30.07.
 

Oaza Nowego Życia
stopnia I (ONŻ Iº)

 
po ONŻ 0º
i rocznej formacji

27.06.-13.07.
 
Złocieniec

14.-30.07.
 
Borne
Sulinowo

Oaza Nowego Życia
stopnia II (ONŻ IIº)

 
po ONŻ Iº
i rocznej formacji
14.-30.07. Lipie


Zgłoszenia na oazy wakacyjne przyjmowane będą od 27 kwietnia do 29 maja 2015 roku lub do wyczerpania miejsc w poszczególnych ośrodkach, tylko za pomocą formularza zgłoszeniowego, który jest umieszczony poniżej. Liczy się kolejność zgłoszeń. Każdej ze zgłoszonych osób recepcja oaz przydzieli sygnaturę, czyli numer identyfikacyjny składający się z litery i cyfry, np. B23. Na wskazany przez osobę zgłaszającą adres e-mail zostanie wysłana karta uczestnika. Należy ją wydrukować, koniecznie dwustronnie na jednej kartce formatu A4. We wskazanych miejscach kartę dokładnie wypełniają: rodzice lub prawni opiekunowie uczestnika oazy, kapłan (moderator oazy lub inny duszpasterz z parafii uczestnika), wychowawca klasy i lekarz. Wypełnioną kartę należy dostarczyć do 5 czerwca 2015 roku, osobiście lub listem priorytetowym, do Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej.

Koszt oazy 17-dniowej wynosi 730 zł, a 7-dniowej – 300 zł. Zaliczkę w wysokości 200 zł należy wpłacić do 5 czerwca 2015 roku. Po tym terminie zgłoszenia bez uiszczonej zaliczki będą traktowane jako nieaktualne. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej 10 dni przed rozpoczęciem oazy. Obu wpłat trzeba dokonać na konto Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, nr 63 1240 1428 1111 0010 4023 6093, wpisując w tytule wpłaty: imię i nazwisko uczestnika oraz sygnaturę przydzieloną przez recepcję, np. Jan Kowalski, B23. Zaliczka nie będzie zwracana w przypadku rezygnacji z udziału w oazie. Natomiast pozostała kwota nie podlega zwrotowi po rozpoczęciu oazy, na którą została wpłacona. Centrum Ruchu Światło-Życie nie ma możliwości wystawiania rachunków i faktur. Może jedynie wydać zaświadczenie o udziale w oazie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt w tej sprawie z recepcją, jeszcze przed rozpoczęciem oazy.

Pytania dotyczące oaz wakacyjnych, a także zgłoszenia animatorów, którzy podczas nich pragną podjąć posługę, należy kierować do Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej – pocztą elektroniczną: recepcja@koszalin.oaza.pl lub telefonicznie: 600 604 137.


Wyświetleń: 9157
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x