"Pragnę służyć"

11.03.2015 
Pobierz stronę w formacie PDF

W sobotę, 18 kwietnia 2015 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbędzie się diecezjalny dzień wspólnoty moderatorów, animatorów, odpowiedzialnych i diakonii Ruchu Światło-Życie. Jego tematem będzie diakonia.

Zaproszenie na ten dzień wspólnoty skierowane jest do tych, którzy podejmują już odpowiedzialność za Ruch Światło-Życie w naszej diecezji, czyli do moderatorów, animatorów i członków diakonii, a także do tych, których pragną podjąć posługę w oazowych wspólnotach dziecięcych i młodzieżowych lub w Domowym Kościele.

Celem tego spotkania będzie zapoznanie się z istniejącymi już w diecezji diakoniami, a zwłaszcza zachęta do zaangażowania się w ich posługę. Podjęty zostanie również temat Światowych Dni Młodzieży, w kontekście tego, co Ruch Światło-Życie może zaproponować ich uczestnikom, a także młodzieży z naszej diecezji.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:00, a zakończy około godz. 17:00. Młodzież (przynajmniej po ONŻ I°) zgłasza swój udział do moderatorów parafialnych, członkowie Domowego Kościoła – do swoich par rejonowych, a kapłani – do Centrum Ruchu Światło-Życie: centrum@koszalin.oaza.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 10 kwietnia br.


Prezentacja na temat diakonii przedstawiona podczas dnia wspólnoty

Relacja "Gościa Niedzielnego"


Wyświetleń: 2528
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x