40. Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie

22.02.2015 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach od 20 do 22 lutego na Jasnej Górze odbywała się 40. Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie. Celem tego corocznego spotkania jest przygotowanie do nowego roku formacyjnego. Hasłem roku 2015/2016 będą słowa "W mocy Ducha Świętego".

Delegację na Kongregację z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej stanowili:

  • ks. Tomasz Tomaszewski - moderator diecezjalny,
  • s. Małgorzata Glanc - przełożona Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej,
  • Jolanta i Piotr Sorokowie - para diecezjalna Domowego Kościoła,
  • s. Barbara Wilkowska,
  • s. Renata Kościelska,
  • Joanna i Grzegorz Jabłońscy.

W drugim dniu Kongregacji ks. Tomasz wygłosił prelekcję na temat "Moc Ducha Świętego w Biblii". Natomiast trzeciego dnia s. Małgorzata i s. Renata przedstawiły Wspólnotę Dzieci Łaski Bożej. Już tradycyjnie, podczas Kongregacji zaprezentowano znaczek i piosenkę roku.

Dzień 1.

Dzień 2.

Dzień 3.

Zdjęcia

Nagrania


Wyświetleń: 2184
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x