Oazy zimowe 2015

07.01.2015 
Pobierz stronę w formacie PDF

Ruch Światło-Życie zaprasza na oazy zimowe, które odbędą się podczas ferii szkolnych. Są to rekolekcje przeznaczone dla dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych oraz dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
 

"BOŻE IGRZYSKA"

  • uczestnicy: dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych
  • termin: od 22 do 25 stycznia 2015 roku
  • miejsce: Dom Rekolekcyjny w Kołobrzegu-Podczelu
  • zapisy i wpłaty: do 12 stycznia 2015 roku
  • koszt: 130 zł
     

"LIST OD PANA BOGA"

"W IMIĘ SYNA"

Zgłoszenia na oazy zimowe przyjmowane będą we wskazanych wyżej terminach lub do wyczerpania miejsc w poszczególnych ośrodkach, tylko za pomocą formularza zgłoszeniowego, który jest umieszczony poniżej.

Każdej ze zgłoszonych osób przydzielona zostanie sygnatura, czyli numer identyfikacyjny składający się z litery i cyfry, np. B23. Na wskazany przez osobę zgłaszającą adres e-mail zostanie wysłana karta uczestnika. Po jej wydrukowaniu i zapoznaniu się z zawartymi w niej informacjami, należy ją dokładnie wypełnić i przywieźć na rekolekcje.

Opłatę za udział w oazie należy wpłacić we wskazanym wyżej terminie na konto Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie, nr 63 1240 1428 1111 0010 4023 6093, wpisując w tytule: OZ, imię i nazwisko uczestnika oraz sygnaturę przydzieloną mu przez recepcję. W przypadku rezygnacji z udziału w rekolekcjach, wpłata nie będzie zwracana.

Pytania dotyczące oaz zimowych, a także zgłoszenia animatorów, którzy podczas nich pragną podjąć posługę, należy kierować do Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej – pocztą elektroniczną: recepcja@koszalin.oaza.pl lub telefonicznie: 600 604 137.


Wyświetleń: 5718
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x