Oaza Rekolekcyjna Diakonii

20.11.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach od 27 do 31 grudnia 2014 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w Koszalinie odbędzie się Oaza Rekolekcyjna Diakonii Ruchu Światło-Życie (ORD).


„Zadaniem ORD jest ukazanie uczestnikom całościowej wizji i syntezy Ruchu Światło-Życie w celu wezwania ich do świadomej akceptacji programu Ruchu i oddania się w nim na służbę, stosownie do swoich możliwości.” (ks. F. Blachnicki)

W Oazie Rekolekcyjnej Diakonii mogą wziąć udział:

  • osoby po podstawowej formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu Światło-Życie,
  • kapłani, osoby konsekrowane i klerycy zainteresowani Ruchem Światło-Życie.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 grudnia 2014 roku, za pomocą formularza zgłoszeniowego, który jest umieszczony poniżej. Na podany przez osobę zgłaszającą adres e-mail zostanie wysłana karta uczestnictwa, którą należy wydrukować, dokładnie wypełnić i zabrać ze sobą na rekolekcje. Rozpoczną się one w sobotę, 27 grudnia obiadem o godz. 13:00, a zakończą się w środę, 31 grudnia po śniadaniu, około godz. 8:30.

Koszt udziału w rekolekcjach wynosi 200 zł. Opłata za dzieci w wieku od 3 do 16 lat – 180 zł, młodsze – bez opłaty. Dzieciom zapewniona będzie posługa diakonii wychowawczej. W sprawach dotyczących ORD można się kontaktować z Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej – tel. 600 604 137.


Wyświetleń: 2876
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x