Sztuka (w) ewangelizacji

08.10.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

Diecezjalna Diakonia Ewangelizacji zaprasza na oazę modlitwy połączoną z warsztatami na temat przygotowania i prezentowania scenek i przedstawień ewangelizacyjnych. W ramach spotkania odbędą się zajęcia z zakresu zadań aktorskich, tworzenia scenariusza i interpretacji tekstu.

Zaproszenie to skierowane jest do osób, które są przynajmniej po Oazie Nowego Życia stopnia I oraz pragną podjąć posługę w ramach Diakonii Ewangelizacji.

Spotkanie odbędzie się w dniach od 21 do 23 listopada 2014 roku w domu Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu. Wkład finansowy uczestnika wynosi 40 zł. Pozostałe koszty pokrywa Centrum Ruchu Światło-Życie.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 14 listopada br., pocztą elektroniczną: ewangelizacja@koszalin.oaza.pl.


Wyświetleń: 2841
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x