"Prawa ręka" moderatora diecezjalnego

30.09.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

Po 25 miesiącach swoją posługę w Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zakończyła s. Natalia Frączek WDŁB. Z dniem 1 października 2014 roku jej obowiązki przejmuje s. Grażyna Łazor WDŁB.

Siostra Grażyna urodziła się w Miastku. Ukończyła Technikum Odzieżowe w Gdyni oraz pedagogikę w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej w Koszalinie. W roku 2011 jej praca magisterska została opublikowana w formie książki pt. „Historia Ruchu Światło-Życie w Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej”. Siostra Grażyna zetknęła się po raz pierwszy z Oazą w 1989 roku w Gdańsku. Do Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej wstąpiła w roku 1991 i złożyła w niej swoje śluby wieczyste 8 grudnia 1999 roku. Przez wiele lat pracowała z dziećmi w parafii Lipie oraz angażowała się w działalność Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji i Diecezjalnej Diakonii Oaz Rekolekcyjnych, posługując również w Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Od września 2013 roku jest sekretarką filii poznańskiej Ruchu Światło-Życie.


Wyświetleń: 2613
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x