Służyć jedności

27.09.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

Pierwsze w nowym roku formacyjnym spotkanie Diecezjalnej Diakonii Jedności (DDJ) odbyło się 27 września 2014 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

Spotkanie rozpoczęło się Modlitwą w ciągu dnia. Następnie jego uczestnicy, wzmocnieni obiadem, zapoznali się ze zmianami personalnymi w gronie osób odpowiedzialnych za Ruch Światło-Życie w naszej diecezji. W spotkaniu DDJ pierwszy raz brali udział Jolanta i Piotr Sorokowie – nowa para diecezjalna Domowego Kościoła. Swoimi refleksjami podzielili się uczestnicy ogólnopolskich podsumowań Oazy Żywego Kościoła 2014 w Krościenku i pracy rocznej Domowego Kościoła w Łomży. Odpowiedzialni za poszczególne diakonie i moderatorzy rejonowi poinformowali o dotychczasowych działaniach i o planach na najbliższą przyszłość. Moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie przedstawił kalendarium wydarzeń na rok 2014/2015. Omówiony został również program XXI Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie, która odbędzie się tradycyjnie 11 listopada w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie.


Wyświetleń: 1870
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x