Internetowy Żywy Różaniec 2014

11.09.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

„Braterskie i gorliwe życie wspólnot budzi pragnienie całkowitego poświęcenia się Bogu oraz ewangelizacji, zwłaszcza jeśli taka żywa wspólnota modli się nieustannie o powołania” (Franciszek, Evangelii gaudium, nr 107).

Jako członkowie Ruchu Światło-Życie, czyli jednej ze wspólnot tworzących żywy Kościół, jesteśmy wezwani i zobowiązani do wzięcia na siebie odpowiedzialności za sprawę powołań kapłańskich. Właśnie z tego powodu, już od kilku lat podejmujemy w październiku dzieło Internetowego Żywego Różańca.

Wraz z Maryją pragniemy modlić się za posługujących w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się w tych intencjach odmówić codziennie jedną część różańca.

Jak możesz się zaangażować w dzieło Internetowego Żywego Różańca?

  • na adres modlitwa@koszalin.oaza.pl podaj swoje imię i nazwisko oraz wybrany przez Ciebie tylko jeden dzień i tajemnicę różańca;
  • jeżeli właśnie ten dzień i ta tajemnica będą już „zajęte”, zostaną wybrane dla Ciebie „wolny” dzień i tajemnica;
  • w ten konkretny dzień, rozważając wybraną tajemnicę, odmów jedną dziesiątkę różańca we wskazanych wyżej intencjach;
  • zaproś inne osoby do tej modlitwy.

Tabela Internetowego Żywego Różańca będzie aktualizowana na bieżąco. Każde zgłoszenie powinno zostać potwierdzone w ciągu 3 dni. Jeśli tak się nie stanie, będzie to znaczyło, że zgłoszenie nie doszło. Zapełnioną tabelę złożymy jako dar ołtarza podczas Eucharystii z okazji XXI Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie, 11 listopada br.


Internetowy Żywy Różaniec 2010-2013


Wyświetleń: 4199
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x