Deuterokatechumenat 2014

01.09.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

Wprowadzenie do deuterokatechumenatu odbędzie się w dniach od 3 do 5 października 2014 roku w parafii pw. św. Brata Alberta w Bornem Sulinowie. Oazowiczów przyjmie wspólnota Ruchu Światło-Życie, której moderatorem jest ks. Sebastian Przybyła.

Kolejny etap swojej formacji w Ruchu Światło-Życie, nazywany deuterokatechumenatem, mogą rozpocząć osoby, które wzięły udział w Oazie Nowego Życia stopnia I i mają pozytywną opinię swojego moderatora. Zgłoszenia na oazę modlitwy połączoną z wprowadzeniem do deuterokatechumenatu przyjmowane będą do 26 września 2014 roku, tylko za pomocą formularza zgłoszeniowego, który jest umieszczony poniżej. Na wskazany adres e-mail zostanie wysłana karta uczestnika, którą należy wydrukować, dokładnie wypełnić i wraz z kwotą 30 zł przywieźć ze sobą do Bornego Sulinowa w piątek, 3 października do godz. 17:00. Zakwaterowanie będzie u rodzin, które przyjmą oazowiczów do swoich domów.


Wyświetleń: 2818
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x