Oaza modlitwy

23.04.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach 16-18 maja 2014 roku Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie zaprasza do Lipia na oazę modlitwy dla wszystkich oazowiczów, którzy pragną pogłębić swoją relację z Jezusem, a także z Maryją, bo ten czas będzie szczególnie Jej poświęcony.

Czym jest oaza modlitwy? To czas i miejsce, w którym możemy się zatrzymać u stóp Jezusa, wsłuchać się w Jego Serce i uczyć się od Niego, a to wszystko we wspólnocie osób, które łączy to samo pragnienie ożywienia swojego życia modlitwy.

Oaza modlitwy odbędzie się w domu Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu. Początek w piątek o godz. 17:00, a zakończenie w niedzielę ok. godz. 14:00. Zgłoszenia przyjmuje s. Natalia Frączek: tel. 784 782 265, e-mail: modlitwa@koszalin.oaza.pl. Koszt 50 zł.


Wyświetleń: 2813
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x