W poszukiwaniu woli Bożej

01.04.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach na temat "Rozeznawanie duchowe i sakrament pokuty jako poszukiwanie woli Bożej". Odbędą się one w dniach od 1 do 3 maja 2014 roku w domu Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu.

Rekolekcje poprowadzi ks. Zbigniew Woźniak – dyrektor Bursy Szkolnej dla Chłopców w Szczecinku i były moderator Ruchu Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Na rekolekcje zapraszamy osoby dorosłe, studentów i maturzystów. Koszt udziału wynosi 80 zł. Przyjazd do godz. 16:00, a wyjazd około godz. 14:00. Zapytania i zgłoszenia można kierować pocztą elektroniczną: g.lazor@koszalin.oaza.pl lub telefonicznie: 692 676 775 do dnia 17 kwietnia 2014 roku.

s. Grażyna Łazor WDŁB


Wyświetleń: 8143
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x