Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji

02.04.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji stopnia I (ORAE Iº) ma na celu przygotowanie i motywowanie członków Ruchu Światło-Życie do podejmowania ewangelizacji indywidualnej w swoim codziennym środowisku życiowym.

ORAE Iº przeznaczona jest dla młodzieży przynajmniej po Oazie Nowego Życia stopnia I (ONŻ Iº) oraz dla małżonków przynajmniej po Oazie Rodzin stopnia I (OR Iº). Rekolekcje te odbędą się w dniach od 30 kwietnia do 3 maja 2014 roku w Ośrodku Charytatywnym Caritas w Ostrowcu koło Wałcza. Przyjazd pierwszego dnia do godz. 18:00, a wyjazd ostatniego dnia około godz. 15:00.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 18 kwietnia 2014 roku, za pomocą umieszczonego poniżej formularza. W tym samym terminie należy dokonać wpłaty 140 zł na konto Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie, nr 63 1240 1428 1111 0010 4023 6093, wpisując w jej tytule: ORAE oraz imię i nazwisko uczestnika. W przypadku rezygnacji z udziału w rekolekcjach, wpłata nie będzie zwracana.


Wyświetleń: 3419
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x